Chrystusowcy biblijni. Nie wierz tak jak autorytety świata. W Jezusa wierz!

Chrystusowcy biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

“Boża seksualna rewolucja” Paweł Bartosik,

Poznałem tego pastora około 4 lat temu w Gdańsku nieopodal Neptuna :-). W wielu kwestiach przypadły mi do gustu jego poglądy nt wiary, Biblii. Z tego co pamiętam był przeciwny mojej opinii jakoby światem rządził szatan, ale to juz inna sprawa.

W poniższym filmie nieco intelektualizuje, ale dobrze wyjaśnia kwestie seksu w kontekście biblijnym.  Z tego co pamiętam jest chyba niestety Luteraninem.  Jest to jego debiut na YT:

Updated: 5 grudnia 2014 — 18:24

8 komentarzy

Add a Comment
 1. Witam. Myślę, że warto tutaj jeszcze dorzucić jeden bardzo istotny element jeżeli chodzi o seks i dobieranie się. Przeznaczenie – nie wybieramy rodziców, nie wybieramy tego jak mamy wyglądać i w jakich mamy czasach żyć, nasze wybory życiowe są zdeterminowane przez otaczający nasz świat. Z doświadczenia wiem, że świat materialny jest zdeterminowany przez Szatana. Wklejam film dla myślących. Myślę, że warto się nad tym zastanowić co tam jest pokazane.
  Proszę obejrzeć ten film w całości, daje wiele do myślenia.

  https://www.youtube.com/watch?v=DUGfZzUGJh4

  Bardzo przykry fragment 48:16 – 50:00 min.

  Pozdrawiam.

 2. A czemu Luteranizm = niestety? ekumena?

 3. Detektywie, mam coś dla nieprzyjaciół Pawła – 1 do Koryntian- 4:6 A ja odniosłem to do siebie samego i do Apollosa przez wzgląd na was, bracia, abyście na nas się nauczyli nie rozumieć więcej ponad to, co napisano, żeby nikt z was nie wynosił się nad drugiego, stając po stronie jednego nauczyciela przeciwko drugiemu.

  nie rozumieć więcej ponad to, co napisano – po co? – aby nikt nie wynosił się z jakimś nowym nauczaniem.

 4. Detektywie , to jest dobra spraw na osobny temat
  https://www.youtube.com/watch?v=Wam9j0NO_xo
  “pomieszanie z Chrystusem… aby wykazać rzekomą jedyną wspaniałość prawosławia (podobnie czyni rzymski katolicyzm), a w porównaniu z samym Pismem Świętym to nie zestawi gość, bo wyszłoby co innego 😀 Ach ludzka kreatywność…
  PS Rosja, raczej ich elity, chce sobie teraz zbudować na świecie opinię antynwo, aby ludzie wierzyli w ich posłannictwo cywilizacyjne w razie wojny z brudnym, homoseksualny, odstępczym, zachodem… W rzeczywistości to jesteśmy między dżumą a cholerą. Rosja będzie raczej częścią nwo i siłą napędową – objawienie Jana – bestia z morza – ma nogi niedźwiedzia
  https://www.youtube.com/watch?v=E1Ugz10me1Y

  Prawosławie jak wiemy to niemal kopia kk tylko w stylu ruskim. Propaganda duchowa jest także na wschodzie, u nas gloryfikuje się jedyny prawdziwy kk, u nich jedyny prawdziwy ortodoksyjny prawosławny kościół. I jedni i drudzy nie lubią wolnych wyznań i protestantów.

 5. Niestety Szatan jest elementem koniecznym w boskiej strukturze stworzenia.
  Stymuluje w nas rozwój poprzez opór na tym etapie istnienia.
  W każdej drobinie tego materialnego bytu, w którym jesteśmy zanurzeni odnajdziemy zniszczenie i konieczność przemiany. Przemiany celowej.
  Zawaliłaby się cała istota tego Świata bez jego obecności.
  Drzewo umiera i gnije dając pożywienie owadom. Zwierzęta żywią się sobą i tym co znajdą zdatnego. Człowiek pokonuje człowieka i wzrasta lub upada. Planety zderzają się, rozpadają lub tworzą. Słońca zapalają się i gasną. Walka, walka, walka o byt, jego jakość i ciągła konstrukcja i destrukcja. Niczego stałego – dziwne? – ale trwa od miliardów lat i uczynił to mistrz nad mistrze i “jest dobre” – tak napisano.

  1. Teresa z Torunia

   Jak bym czytała NewAge – nie wiem czy wiesz ale to co napisałeś zawarte jest w traktatach teozofki tej (od Lucyfera) – Bławatskiej.

   1. A co skłamałem?

 6. skoro chrześcijanie są “wolnymi” dziećmi boga , to po co wchodzą do różnych szemranych kościołów np adwentyści, luteranie, katolicy itp i uzależniają się od rządzących tam doktryn?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: