Chrystusowcy biblijni. Nie wierz tak jak autorytety świata. W Jezusa wierz!

Chrystusowcy biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Korwin mądrzeje? “To Amerykanie finansują armię Państwa Islamskiego!”

8 komentarzy

Add a Comment
 1. Korwina można lubić lub nie ale to człowiek który nie przejmuje sie taką czy inna opinią innych czy poprawnoscią polityczna ,ma dobre rozeznanie w wielu tematach .Takich ludzi szanuje

 2. Jakby Korwin miał dobre rozeznanie w proroctwach Pana, to zmieniłby nieco perspektywę. Ale nawet bez tego nieźle mu idzie, tak jak ateistycznym ruchom prawdy – co potwierdza słowa Pawła z listu do Rzymian, że nawet poganie mają zakon – ale w sercach – sumienie, i mogą w pewnym stopniu rozeznać co dobre i co złe.

  1. Nie każdy człowiek na świecie musi i będzie chrześcijaninem. Zachowujesz sięjak nwo optymista (tylko że nwo chrześcijańskie) gdzie kto nie ma chrześcijan, ten do gazu albo nie ma racji. Ktoś powie “2 + 2 = 4″, ty powiesz ” tak on ma rację, dobrze mówi”, a ja ci uświadomię ” on nie jest chrześcijaninem” , to ty odpowiesz “kurcze, dobrze gadał, ale nie jest chrześcijaninem to znaczy, żę teza 2+2=4 jest zła, bo nie czytaj biblii”.

   1. Nic takiego nie wynika z mojego wpisu. W życiu nie zaprzeczyłbym także przysłowiowemu 2plus2jest4, moja wiara nie jest wymówką do negowania wszystkiego co mi tylko nie pasuje.
    Żyjemy w czasach przedostatecznych lub ostatecznych, proroctwa się wypełniają, Pismo Święte okazuje swą obiektywną wartość jak nigdy wcześniej, ta boża perspektywa wiele wyjaśnia i zespala, o to mi raczej szło.
    pozdro

 3. Detektywie – znalazłem coś ciekawego – https://www.youtube.com/watch?v=le8quqL7KAQ&feature=youtu.be

  Mi to pasuje, naprawdę……

  1. słabo znam angielski, ale z tego co zrozumiałem USA będzie bardzo doświadczone. Jest mowa o obozach Fema. W zasadzie nic nowego. Zalanie NY, trzesienia….Ciekawie przedstawione

   1. Jak zwykle trzeba mieć dystans – ale zgadza się generalnie z tym co od dawna badam o czasach końca. Jest mowa o kioskach z pożywieniem i wodą, hologramem fałszywego proroka, w których dostaje się znamię – fizyczny znak robiący z ciebie jakby zombie… a jak nie chcesz to giniesz od …lasera – ma być nieco bardziej zaawansowana technologia. Na koniec mowa o Łasce, Chrystusie i arce jego zbawienia oraz z Łukasza 21:36.
    Aż mnie strach “przeleciał”… wszyscy teoretyzują, uduchawiają, a tu taki dość dosłowny przebieg zdarzeń.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: