Chrześcijanie biblijni. Nie wierz tak jak autorytety świata. W Jezusa wierz!

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Kim jesteś?

Link do filmu umieścił Milyena

 

 

 

 

Dosadny filmik. W ciągu 4 minut pokazuje prawdę postrzegania. Wszyscy mają maski. Mają ponieważ są z tego świata. Akurat dziś to tłumaczyłem rodzinie. Uderzyła mnie mądrość: zaledwie garstka poznaje prawdę. Dlaczego? ponieważ próbują to pojąć rozumem a nie sercem.

Jana 8.

 

(34) Jezus im odpowiedział: – Zaprawdę, zaprawdę powiadam wam: Każdy, kto grzeszy, jest niewolnikiem, (35) a niewolnik nie pozostaje w domu na zawsze. Syn pozostaje na zawsze. (36) Jeżeli więc Syn wyzwoli was, będziecie naprawdę wolni.

 

Jana

 

31) Teraz odbywa się sąd nad tym światem. Teraz władca tego świata zostanie wyrzucony

 

Jana 14

 

(16) A Ja poproszę Ojca, a da wam innego obrońcę, aby był z wami na zawsze. (17) Ducha prawdy, którego świat przyjąć nie może, bo go nie widzi ani nie zna. A wy Go znacie, bo mieszka i jest w was. (18) Nie zostawię was sierotami. Powrócę do was. (19) Już niedługo, a świat będzie Mnie oglądał, lecz wy zobaczycie Mnie, bo Ja żyję i wy żyć będziecie. (20) Owego dnia poznacie, że Ja jestem w moim Ojcu i wy we Mnie, i Ja w was. (21) Kto ma moje przykazania i przestrzega ich, ten Mnie miłuje. A tego, kto Mnie miłuje, umiłuje mój Ojciec i Ja go umiłuję, i objawię mu siebie. (

 

(27) Pokój wam zostawiam, pokój mój wam daję. Ja daję go wam nie jak świat daje

 

Jana 15 najważniejszy wers:

 

(18) A kiedy świat was nienawidzi, wiedzcie, że Mnie pierwej niż was znienawidził. (19) Gdybyście byli ze świata, świat kochałby to, co jest jego. Ponieważ jednak nie jesteście ze świata – bo Ja was wybrałem ze świata – świat was nienawidzi. (20) Zapamiętajcie sobie słowa, które wam powiedziałem: Sługa nie jest większy od swego pana. Jeżeli Mnie prześladowali, i was będą prześladować. Jeżeli przestrzegali moich nauk, to i waszych będą przestrzegali.

 

 

My nie jesteśmy już z tego świata. Seriale, gry komputerowe, filmy, kanały sportowe, moda, intelektualizm nie są już dla nas.

 

 

 

Updated: 30 listopada 2014 — 15:25

3 komentarze

Add a Comment
 1. Oczywiście. System jest nastawiony na pompowanie emocji, a nie na rozwój myślenia umysłem. Emocjonalnymi ludźmi łatwiej się manipuluje, łatwiej relatywizuje etc.
  Homo est animal rationale – zgodnie ze starożytną już “ludzką mądrością” człowiek jest człowiekiem, ponieważ ma zdolność mentalnego ujmowania rzeczywistości i abstraktowania jej do pojęć – czyli do poznania prawdy, która jest niczym innym jak zgodnością myśli z rzeczą. Emocje mają iść za rozumem i sumieniem, nie odwrotnie.

  Czemu brak w szkole podstawowej metanauki nauk – logiki? Nie nauczają podstaw, aby mieć masę zdolną do ulepienia według własnego programu.

 2. ,,(…) intelektualizm nie są już dla nas.”

  I może właśnie dla tego, żadne z kierunków dostępnych na różnorakich uczelniach, co sam zauważam, nie są dla mnie i widzę w nich żadnego pożytku ani czegoś fascynującego. Ciągłe zastanawianie się kim mógłbym być i jaką wiedzę mógłbym przyjąć, lecz patrząc na to do czego mam dostęp nic mnie nie satysfakcjonuje bo jedynie wiedzę jaką chcę czerpać to ta, która głosi prawdę o Jezusie i o Bogu.

 3. “I może właśnie dla tego, żadne z kierunków dostępnych na różnorakich uczelniach, co sam zauważam, nie są dla mnie i widzę w nich żadnego pożytku ani czegoś fascynującego. Ciągłe zastanawianie się kim mógłbym być i jaką wiedzę mógłbym przyjąć, lecz patrząc na to do czego mam dostęp nic mnie nie satysfakcjonuje bo jedynie wiedzę jaką chcę czerpać to ta, która głosi prawdę o Jezusie i o Bogu.”
  Podpisuję się pod tym, wszystko blednie przy Jezusie
  Na szczęście On nas uczy i tego nie ma na żadnych studiach, wszędzie kłam większy lu mniejszy, ale na humanistycznych kierunkach najwiekszy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: