Link do filmu umieścił Milyena

 

 

 

 

Dosadny filmik. W ciągu 4 minut pokazuje prawdę postrzegania. Wszyscy mają maski. Mają ponieważ są z tego świata. Akurat dziś to tłumaczyłem rodzinie. Uderzyła mnie mądrość: zaledwie garstka poznaje prawdę. Dlaczego? ponieważ próbują to pojąć rozumem a nie sercem.

Jana 8.

 

(34) Jezus im odpowiedział: – Zaprawdę, zaprawdę powiadam wam: Każdy, kto grzeszy, jest niewolnikiem, (35) a niewolnik nie pozostaje w domu na zawsze. Syn pozostaje na zawsze. (36) Jeżeli więc Syn wyzwoli was, będziecie naprawdę wolni.

 

Jana

 

31) Teraz odbywa się sąd nad tym światem. Teraz władca tego świata zostanie wyrzucony

 

Jana 14

 

(16) A Ja poproszę Ojca, a da wam innego obrońcę, aby był z wami na zawsze. (17) Ducha prawdy, którego świat przyjąć nie może, bo go nie widzi ani nie zna. A wy Go znacie, bo mieszka i jest w was. (18) Nie zostawię was sierotami. Powrócę do was. (19) Już niedługo, a świat będzie Mnie oglądał, lecz wy zobaczycie Mnie, bo Ja żyję i wy żyć będziecie. (20) Owego dnia poznacie, że Ja jestem w moim Ojcu i wy we Mnie, i Ja w was. (21) Kto ma moje przykazania i przestrzega ich, ten Mnie miłuje. A tego, kto Mnie miłuje, umiłuje mój Ojciec i Ja go umiłuję, i objawię mu siebie. (

 

(27) Pokój wam zostawiam, pokój mój wam daję. Ja daję go wam nie jak świat daje

 

Jana 15 najważniejszy wers:

 

(18) A kiedy świat was nienawidzi, wiedzcie, że Mnie pierwej niż was znienawidził. (19) Gdybyście byli ze świata, świat kochałby to, co jest jego. Ponieważ jednak nie jesteście ze świata – bo Ja was wybrałem ze świata – świat was nienawidzi. (20) Zapamiętajcie sobie słowa, które wam powiedziałem: Sługa nie jest większy od swego pana. Jeżeli Mnie prześladowali, i was będą prześladować. Jeżeli przestrzegali moich nauk, to i waszych będą przestrzegali.

 

 

My nie jesteśmy już z tego świata. Seriale, gry komputerowe, filmy, kanały sportowe, moda, intelektualizm nie są już dla nas.