Kilka osób podesłało mi linki o Braunie jakby sugerując jego przemianę, tudzież stanie po naszej, naśladowców Jezusa  stronie. Tak to odbieram skoro tyle osób to uznało za ważne. Nawet na naszym forum-chrzescijan.pl rozpoczęto ten wątek.

 

Oto filmiki

 

 

od 7 minuty

 

 

nie ufam nikomu, kto jest mocno związany z kościołem rzymskim.

Poza tym musimy sobie uświadomić jedno: KOŚCIÓŁ RZYMSKI ZAWSZE ASYMILOWAŁ SIĘ Z  DANĄ KULTURĄ  W Europie zaakceptował pogańską choinkę, Mikołaja wyglądającego jak biskup, demoniczne andrzejki z wróżbami. W USA zaakceptował święto dziękczynienia oraz  mentalność Amerykanów. Na każdym kontynencie dostosował się do kultury danego obszaru.
Dlatego, jeśli w Polsce obecnie powstaje w naturalny sposób biblijna grupa naśladowców Jezusa, to kościół rzymski i jego ludzie również będą to głosić co nie wyklucza czczenia demona Królowej Niebios. Tak jest i w przypadku p. Brauna, polskiego Żyda, którego rodziną jest Juliusz Braun z UD/UW, były Prezes TVP.
Nie dajmy się oszukać. ONI starają się być wiarygodni.

 

Jak to Guziik zauważył Braun popiera także krucjatę różańcową:

 

http://krucjatarozancowazaojczyzne.pl/

 

Zobaczcie jak ostatnio tego jest dużo. Dosłownie wysyp modlitw za ojczyznę, wysyp modlitw do tzw matki boskiej. Stali czytelnicy widzą w komentarzach jak dochodzą coraz to nowe wiadomości.

Tak jak mój forumowy Kolega Krzysiek z Giżycka dopowiedział za mną: ONI KONTRATAKUJĄ. Dobrze, że Krzysztof po mnie sprząta. Ja jestem typem robiącego porządki, ale nie jestem w tym czasem dokładny. Tak czy owak to jest pewnik, jak Krzysiek napisał:

“Piotrze ewidentny kontratak na nasze modlitwy,ta zwierzchność która rządziła przez tyle lat,w naszym kraju traci siły i moc,nie ustawajcie w modlitwach mamy Króla Jezusa Chrystusa,”

 

Skoro tak, to powinniśmy podwoić siły i modlić się jutro po raz trzeci za obalenie demonicznej zwierzchności, która kryje się za Marią.

 

Obecnie czytam kilka książek o walce duchowej. Może kiedyś szerzej o tym napisze. Już trochę napomknąłem Mateuszowi. My, naśladowcy Jezusa, jesteśmy rodem królewskim. Wspomnicie moje słowa (po pochwyceniu 🙂 ),  które są tylko echem Słowa Bożego.

Teraz szatan wraz ze swoją hordą na Ziemi prześladuje lud Boży, ale się to zmieni niebawem. Miałeś/aś nieszczęśliwe życie a wierzysz w Jezusa? nie przypadkiem te dwie zmienne się ze sobą łączą. Nieszczęśliwe życie było dlatego, że szatan doskonale zna dzieci Boże i swoje dzieci. Szatan od urodzenia Was atakuje bo to arcykryminalista wszechczasów.

Twoja modlitwa obalenia Królowej Niebios jest ważna. Bardzo ważna. Część z Was pewnie pomyśli: co ja mogę grzeszyn/a. Każdy z nas jest grzeszny. Ja w tym roku takie rzeczy robiłem, że wstyd pisać. Jednak wiem o kilku faktach:

 

1. Bóg nas sprawdza

2. Demony szatana podszeptują nam złe myśli

3. Jezus nas odkupił, nasze grzechy swą cenną krwią. Popełniamy błędy, ale kto nie popełnił grzechu niech rzuci w innego kamieniem.

4. Po dostaniu się do Królestwa Niebios   będziemy dopiero bezgrzeszni.

 

Dlaczego ONI tak mocno pracują nad modlitwami do Marii? ponieważ wiedzą, że moc jednego sprawiedliwego ma moc tysiąca bezbożnych rzymskich.

Nie martw się tym, na jakim etapie narodzenia ponownego jesteś. Jesteś dla Boga ważny/a. Twoja modlitwa ma moc.

 

Wy jesteście solą dla ziemi. Lecz jeśli sól utraci swój smak, czymże ją posolić? Na nic się już nie przyda, chyba na wyrzucenie i podeptanie przez ludzi. Wy jesteście światłem świata. Nie może się ukryć miasto położone na górze. Nie zapala się też światła i nie stawia pod korcem, ale na świeczniku, aby świeciło wszystkim, którzy są w domu. Tak niech świeci wasze światło przed ludźmi, aby widzieli wasze dobre uczynki i chwalili Ojca waszego, który jest w niebie. (Mt 5:13-16)

Jesteście wyjątkowi!!! i zły to wie lepiej od Was. Jesteście, jesteśmy dziećmi Bożymi, rodem królewskim.