Chrześcijanie biblijni. Nie wierz tak jak autorytety świata. W Jezusa wierz!

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Odkryłem jak działa magia i jej odkręcanie.

Poraz pierwszy chyba publikuje mój mail do Heńka Kubika. Napisałem go rano i przy jego pisaniu odkryłem pewną prawidłowość. Oto mój mail z wątkiem
Zastanawia mnie  jedno. Skoro obecnie śmiało możemy stwierdzić, że Watykan jest przesiąknięty edomitami, to jak do tego doszło mając na uwadze, iż za czasów Konstantyna i deczko później, we wczesnym kościele rzymskim, nie tylko trzonem owego kościoła, ale w 100% całą władzę KRK stanowili Rzymianie.

Na początku edomitów nie było w KRK. Jakie więc ruchy szatana spowodowały, że nagle z imperium rzymskiego przechodzącego w KRK stał się kościół edomicko-rzymski?

Konstantyn miał taki sam sen, jak nie jedna zwiedzona osoba. To by wskazywało na ingerencje samego szatana. Owe objawienia niczym się nie różnią od maryjnych. Po prostu szatan wybiera sobie świrów i wmawia im ich wyjątkowość, boskość. Nie wiem jak było w Fatimie…

Jak traktować w takim kontekście słowa z księgi wyjścia:

“Wprowadzam nieprzyjaźń między ciebie i niewiastę, pomiędzy potomstwo twoje a potomstwo jej: ono zmiażdży ci głowę, a ty zmiażdżysz mu piętę”

Muszą być na świecie dwie linie krwi lub dwie linie wiary. W Boga i szatana.

Więc zastanawiam się od kiedy edomici przejęli KRK. To musiała być bardzo sprytna akcja to po pierwsze, po drugie od początku świata musiał istnieć że tak się wyrażę RUCH LUCYFERIANSKI aby kultywować dzieło węża. Jest pewne, że Kananejczycy, edomici byli jego wyznawcami jak również wcześniej Egipcjanie a następnie poprzez zwierzchności demoniczne hindusi i buddyści.

Obecnie my, tzw Polska, twór sztuczny powstały na bazie rodu słowiańskiego połączonego  z Żydami poddaliśmy się Isztar/Izydzie/etc

Według mojej obecnej wiedzy, przejęcie Kościoła Rzymian przez edomitów nastąpiło w wyniku magii edomitów, talmudystów itp

Rzymianie nie byli odporni na demony ponieważ nie czcili Boga nigdy. Zresztą samo miejsce Watykanu jest miejscem demona:

Obecni Włosi to kraj niesamowicie obłudny i zdeprawowany. Włosi sa niechlujni, jeżdżą bardzo nie bezpiecznie po swych drogach, uwielbiają papieża a zdradzają na prawo i lewo. We Włoszech miał dobre podłoże Mussolini, we Włoszech jest korupcja, socjalizm i w końca Cosa Nostra.
Zauważ, że Polska została przejęta przez demona dopiero w roku bodajże 1678 (koronacja Królowej Niebios – tzw matka boża królową Polski). czyli 700 lat po tzw chrzcie Polski. 700 lat sie opieraliśmy aż ostatecznie Jezuici zdławili  reformacje kontrreformacją.
O co mi w tym wszystkim chodzi? ano o to, że ONI, wyznawcy szatana, posługują się od wieków magią. Niedawno rozmawiałem ze znajomym z partii Korwina. On mi powymieniał wszelkie afery, upodlenie podatkami i zadał pytanie jak to jest , że ci ludzie tego nie widza i żyją jakby nic się nie stało? odparłem: magia. Społeczeństwo jest pod wpływem magii i nie da się tego racjonalnie w tradycyjny sposób wytłumaczyć aniżeli w sposób duchowy .
Mało kto wie, że jednym z głównych narzędzi magii jest KŁAMSTWO. To Jezuici w czasie reformacji okłamywali społeczeństwo przy okazji paląc kościoły protestanckie.
“Wy macie diabła za ojca i chcecie spełniać pożądania waszego ojca. Od początku był on zabójcą i w prawdzie nie wytrwał, bo prawdy w nim nie ma. Kiedy mówi kłamstwo, od siebie mówi, bo jest kłamcą i ojcem kłamstwa. 45 A ponieważ Ja mówię prawdę, dlatego Mi nie wierzycie. 46 Kto z was udowodni Mi grzech? Jeżeli prawdę mówię, dlaczego Mi nie wierzycie? 47 Kto jest z Boga, słów Bożych słucha. Wy dlatego nie słuchacie, że z Boga nie jesteście”. Wy macie diabła za ojca i chcecie spełniać pożądania waszego ojca”
Teraz dochodzimy do pointy. Nasza modlitwa obalenia Krolowej niebios może sie tylko objawić (tfu wyrażenie) – zdemaskowaniem kłamstw, czyli pokazaniem prawdy.
‘Poznacie prawdę, a prawda Was wyzwoli
————————————–
To tyle z maila.
Poniżej dodatkowe konkluzje.
Nie da się zmienić tego systemu siłą. Może zmienić go jedynie modlitwa świętych, czyli naśladowców Jezusa. Grzeszysz czasem? ja też. Apostoł Paweł powiadał iż jesteśmy niemowlętami w wierze. Napisałem tekst o grzeszeniu nowonarodzonych. My odsuwający się od grzechu, czasem grzeszymy, dajemy się ponieść złemu. Gdyby było inaczej, to Jezus nie musiałby nas zbawiać. Jednak kieruje nami Duch Święty w mniejszym lub większym stopniu.
Tego systemu więc nie zmienimy rewolucją, wojną. Kto wie, czy nasze modlitwy nie wpłynęły na zdemaskowanie PKW?
W jaki sposób można zdetronizować Królową Niebios? teraz jestem pewien, że przez modlitwę, dzięki której wychodzi na jaw prawda. Nieważne, czy KNP czy PIS che zmniejszyć obciążenie podatkowe. Jeśli my, oddani Bogu ludzie, podejmujemy się takiej akcji jak ta w intencji detronizacji, to efektem tego jest wyjście na jaw PRAWDY.
Teraz rozumiem jak wielki wkład ma Henryk Kubik w przebudzenie się ludzi. Witryną zbawienie.com przebudził setki a może tysiące Polaków. Jakiś udział w tym mam i ja. To wszystko dzięki poszukiwaniu PRAWDY. To prawda ma znaczenie. Nie zgadzam się z HK co do Pawła i uważam, że atakują go w tej kwestii złe duchy, ale to moja opinia.
Jedno jest pewne: prawda nas Wyzwoli!!!!!
Gro osób w internecie mówi często tak: “nie zajmuj się tym, to są teorie spiskowe, my chrześcijanie powinniśmy szukać królestwa Bożego”. Jest to szatański przekręt. Jak można szukac królestwa Bożego jak nie przez prawdę? Oni chcą nam wmówić, że Jezuici zawsze czynili dobro, KRK jest kościołem Boga, obecny Izrael dobrze czyni i jest Izraelem Boga. Chazarowie? nie interesuj się. Pochodzenie Słowian? nie interesuj się. Niewolniczy system podatkowy? nie interesuj się. Szukaj królestwa niebieskiego. Królowa Niebios? nie interesuj się. itd, itd
Teraz już wiem, że skutkiem modlitwy świętych jest obalanie kłamstw. Cały świat szatana to kłamstwa, bo on jest ojcem kłamstwa. Więc zdecydowana większość polityków, ludzi mediów, itp są dziećmi kłamstwa. Oni budują system szatana.
Jeśli Ty wspierasz swych znajomych, którzy dostali pracę w urzędzie dzięki wpływom politycznym, to jesteś odpowiedzialny za zło w tym kraju.
My to obalamy.
“Wielką moc posiada wytrwała modlitwa sprawiedliwego. 17 Eliasz był człowiekiem podobnym do nas i modlił się usilnie, by deszcz nie padał, i nie padał deszcz na ziemię przez trzy lata i sześć miesięcy. 18 I znów błagał, i niebiosa spuściły deszcz, a ziemia wydała swój plon.Jakuba
W Sodomie, jeden  Lot, mógł uratować ludzi gdyby się znalazło  50 osób sprawiedliwych. Tak więc jeden naśladowca Jezusa ma wielką moc nie przeliczalną 1:1 z nie wierzącym
.
Modlitwa jednego sprawiedliwego ma moc tysiąca grzeszników.
 
Co będzie następnym razem? Nasza forumowiczka z  forum-chrzescijan.pl DianaZ napisała: może Radio Maryja.
a propos Maryi może jeszcze coś dziś skrobnę….
Updated: 21 listopada 2014 — 08:45

4 komentarze

Add a Comment
 1. “„Wprowadzam nieprzyjaźń między ciebie i niewiastę, pomiędzy potomstwo twoje a potomstwo jej: ono zmiażdży ci głowę, a ty zmiażdżysz mu piętę”

  Muszą być na świecie dwie linie krwi lub dwie linie wiary. W Boga i szatana”

  – Linia ojca obowiązywała do chwili ogłoszenia Tory, czyli w czasach patriarchów. Późniejsze reguły są dziś dla wszystkich dość niejasne, bo w Torze nie ma żadnych, wyrażonych wprost oznajmień na temat tego, że linia matki jest decydująca. Najwięksi bohaterowie wydarzeń Biblijnych bez wyjątku są wymieniani w linii ojca i podobają się Bogu czynią jego dzieła ,głoszą jego chwałę

  Linia matki natomiast decyduje od momentu i kodyfikuje to w prawie, które nastało znacznie później a mianowicie w Torze Ustnej, uzasadnieniem może tu być (Kiduszin 3:12) stwierdza, ” że żydem jest dziecko żydowskiej matki.
  Można więc wywnioskować że linia matki która została przyjęta później i zawarta w Torze ustnej (misznie) czyli wyinterpretowanym komentarzu do Pięcioksięgu pisanego jest manipulacją stworzoną przez synów szatana.

 2. radio maryja, jak najbardziej! 🙂

 3. Autorze napisałeś:

  „Jak traktować w takim kontekście słowa z księgi wyjścia:
  „Wprowadzam nieprzyjaźń między ciebie i niewiastę, pomiędzy potomstwo twoje a potomstwo jej: ono zmiażdży ci głowę, a ty zmiażdżysz mu piętę””

  Czy mógłbyś napisać w którym rozdziale w Księdze Wyjścia są zacytowane przez ciebie słowa Pana Boga?

  1. To słowa z księgi Rodzaju 3:15 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: