Chrystusowcy biblijni. Nie wierz tak jak autorytety świata. W Jezusa wierz!

Chrystusowcy biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Moje podsumowanie wyniku sondażu, czyli zwycięstwo Chrześcijan

W sondażach do sejmiku wygrywa PIS – 31%, PO – 27%, PSL – 17%, SLD – 8%, KNP – 4%, Ruch Narodowy 1,7%.

Prawdopodobnie  się one nie zmienią jakoś znacząco. Szczerze pisząc nie wiele zmienia się ten układ.

Jednak są pewne plusy:

1. Pierwszy raz w historii wyborów samorządowych, partia Korwina Mikke przekracza 2%
2. Bardzo dobry wynik nowo powstałej partii – Ruch Narodowy.
3. Klęska sld i zboczonego TR

Niestety mamy bardzo dobry wynik partii “rodzinnej” -17%, która swe strefy wpływów będzie powiększała. Urzędnicy na wsiach zrobili dobry wynik.

PO dostaje małego prztyczka w nos

Ogólnie zwycięża partia KRK i okrągły stół.

Bardzo dobry wynik KNP, partii wolnościowej i propagującej rozłam kościoła od państwa,  jak na te charakterystyczne bądź co bądź wybory opierające się na elektoracie głównie powiększającej się rzeszy urzędników, gdzie KNP nie ma swoich przedstawicieli.

 

Jak widać działania ludzi wierzących w wartości Biblijne przyniosły  WIELKIE ZWYCIĘSTWO. Zboczony Twój Ruch z Ryszardem Kaliszem i byłym prezesem TVP Kwiatkowskim na czele przegrały sromotnie. Mimo wielkich pieniędzy i usilnych starań nie udaje im się z kraju Słowian zrobić drugiej Holandii czy Szwecji. Duch Święty działa.

Przyczynili się do tego wszyscy nie pozostający w cieniu: blogerzy, użytkownicy forów, fejsujący, którzy udostępniali obrazki z TR pokazujące poziom zdemoralizowania i wynikająca z tego śmieszność a wręcz karykaturalność ludzi Palikota. Hartman i spólka przegrali!!!!

Ogólnie społeczeństwo idzie na prawo.

NIE dla wartości antybiblinych w Polsce.

 

 

 

Updated: 16 listopada 2014 — 23:57

25 komentarzy

Add a Comment
 1. Korwin Mikke jak zwykle robi beznadziejne ruchy polityczne takie jak:
  – wzięcie iwaszkiewicza i żółtka jako europosla, zamiast naturalnych (wolnorynkowo wysuniętych) liderów KNP, jak wilk, dziambor, czy berkowicz
  – Korwin i inni mówią, że żółtkowi i iwaszkiewiczowi się “należY” bo robili najwięcej roboty (tej papierkowej, czyli ciężkiej) podczas kampanii wyborczej i że to by było niesprawiedliwe. Dobra, skoro tyle się napracowali te leśne dziadki, to niech dostaną money i się pójdą do lasu.
  – żółtek oficjalnie mówi, że mu się nie chce chodzić do tv, że mu się nie chce agitować, prowadzić czynnie kampanii, promować siebie, bo woli siedzieć w domu, i to samo iwaszkiewicz.
  – dzięki takim “mądrym” ruchom korwina, partia dostanie 3% w przyszłych wyborach, bo tylko wipler coś robi.
  -korwin bezsensu siedzi w parlamencie UE, zamiast promować się w polsce i dzięki temu też partia dostanie 3% i to przy frekwencji 20% ;D hehe.
  – najbardziej mnie wkurzają fanatycy KNP, którzy jedni mówią, ” korwin ma to pewno przemyślane”, a inni “iwaszkiewiczowi i żóltkowi się należT! ” … 🙁 No comment
  – tak jak mówiłem chyba z tobą na forum zbawienia, że jednym z największych mitów jest to, że korwin jest inteligentny na tyle, że nie robi błędów, a robi ich sporo. Zresztą nazwanie kogoś inteligentnego jest to swoisty skrót myślowy, bo jest 12 typów inteligencji i sfera inteligencji która pomaga w polityce korwin ma na poziomie małpy w zoo albo średniego rozmiaru pantofelka.

  TYLKO PIS. ☺

  1. Korwin jest świetnym filozofem, , intelektualistą, ikoną ale także fatalnym organizatorem. Powinien być jedynie członkiem honorowym tej partii.

   1. Dokładnie to mówię od 2 lat. Jak powiem jakiemuś fanatykowi od knp, że korwin powinien zostać członkiem partii, a nawet wice prezesem, to zaraz mi dają przykład z UPR który jest chybiony.

    Jakby korwin mikke był tylko członkiem, to wtedy niebyło by się trzeba tak tłumaczyć z każdego słowa prezesa jak dzisiaj to robi np. PO z niesiołowskim czy nawet PIS z tą pawłowicz.

    Korwin MIkke jest inteligentny, ale politykiem nie jest i nie będzie.

    1. Są opinie,że te jego- JKM- wpadki to niekoniecznie przypadki. http://niepoprawni.pl/blog/5524/korwinoza-revisited

     1. mimo, że JKM znałem osobiście i byłem u niego w domu, a więc trochę go znam lepiej niż wyborca, to nie ma w żadną strone o nim wyrobionego zdania. Nie ufam mu do końca a z drugiej strony jest to jedyny polityk cytujący Biblię i pokazując prawdę, za którą ludzie byli więzieni za komuny.

     2. Głupi artykuł opętanego prfzez narodowy socjalizm frustrata. JKM jest cenną postacią na prawicy i destrukcyjną jako PREZES PARTII KNP, a nie prawicy jako takiej, a nawet partii. Korwin poprostu powinien przestać być prezesem. Jedyna nadzieja w wiplerze, który niestety wielbi opusdei (posyła do takich szkół swoje dzieci).

      1. jedyna nadzieje w Jezusie i tylko Jezusie. Polska jest tak już przekreślona, że jeśli ktoś oczekuje poprawy, to powinien raczej wyemigrować. Myślę, co często wspominam, że Wielki Ucisk będzie rżnie wyglądał w różnych państwa. W Polsce będzie przekopane, a to z tego powodu, że my przez kilkaset lat mamy już mentalność niewolnika. “Dzięki” KRK.

 2. Wypowiedź Pana Korwina Mikke po wyborach:

  Ja w każdym razie z prawdziwą przyjemnością dziękuję wszystkim, którzy nam pomagali w tych wyborach. Imię ich – legion.

  Legion – demon biblijny, a właściwie wspólne imię dla wielu demonów, które opętały jednego mieszkańca Gadary[a] w grobowcach do czasu, kiedy ten ujrzał Jezusa Chrystusa, który nakazał duchom, aby wyszły z tego człowieka. Złe duchy tylko szarpały nim, nawet jak wiązano łańcuchami, to łańcuchy te rozrywał, a demony pędziły go na pustynię. Wtedy Jezus pozwolił duchom wejść w stado świń, które po opętaniu rzuciły się do jeziora i utonęły. A kiedy Jezus chciał opuścić to miejsce, człowiek oswobodzony z demonów prosił go, by zabrał go ze sobą. Jednak Jezus nakazał mu, żeby rozpowiedział po mieście, jakie wielkie rzeczy uczynił mu Bóg. I odszedł rozpowiadając, co uczynił mu Jezus.

  Odpowiedział Mu: Na imię mi “Legion”, bo nas jest wielu. …

  1. Korwin mimo duzej wiedzy Biblii nie zna. Zna cytaty na pamięć ale nie zna Jezusa, prawdziwej treści Słowa Bożego. Gdyby znał, to negowałby kościół rzymski .
   Nie sądzę by miał na myśli demony

   1. Tak jak z politykami, oni Biblię stosują i cytują wybiórczo- dla poparcia swojej doktryny politycznej jedynie. On dobrze wie, że KRK to siłą polityczna i z tym musi się liczyć.

    1. Jak już kiedyś mówiłem, korwin się nie zna na teologii, biblii i tak dalej, ale w porównaniu z innymi politykami, to jest to normalnie teolog.

     1. W takim porównaniu – owszem 😀

 3. “niewazne kto i jak głosuje ,ważne kto liczy głosy” oraz”gdyby wybory miały coć zmienić byłyby zakazane.Są po to by dać ludziom iluzję ze mają jakiś wpływ.”Myśle ze nie ma czegoś takiego jak wolne wybory .Nie rozumiem też skąd zaraz po zamknięciu lokali wyborczych są znane przybliżone wyniki ?przecież do godz 21 była cisza wyborcza.

  1. „niewazne kto i jak głosuje ,ważne kto liczy głosy”
   Teraz to liczą komputery.

   “Nie rozumiem też skąd zaraz po zamknięciu lokali wyborczych są znane przybliżone wyniki ?przecież do godz 21 była cisza wyborcza.”

   Te przybliżone wyniki, to tak naprawdę wyniki sondażowe.

   1. Tylko komputery coś się zepsuły…. 🙂

 4. Dla mnie Korwin to człowiek, który wszędzie widzi socjalizm i jego program to śmiech!
  Chce powrotu do liberalizmu gospodarczego i jego śmiesznego wolnego rynku tak jak za czasów fabrykantów.
  Wogóle nie głosowałem, bo jako Chrześcijanin nie uczestniczę w systemie szatana, a wręcz przeciwnie system trzeba zwalczać, wszystkie utarte schematy a poznać prawdziwą wolność wolność w Jezusie.

  1. “Chce powrotu do liberalizmu gospodarczego i jego śmiesznego wolnego rynku tak jak za czasów fabrykantów.”

   czy teraz w korporacyjnym socjalizmie w Polsce ludzie mają dobrze? śmiech, śmiech na sali :-), 🙂 🙂

   nie uczestniczysz w systemie szatana? 🙂 Dziecko moje drogie…. nie płacisz podatków? nie korzystasz z służby (nie) zdrowia? nie uczyłeś się w (nie) edukacji bezpłatnej? nie płacisz w podatkach za utrzymanie konkordatu? 🙂 nie mam ikonki przedstawiającej moje rozweselenie.

 5. “Ja w każdym razie z prawdziwą przyjemnością dziękuję wszystkim, którzy nam pomagali w tych wyborach. Imię ich – legion” Korwin

  Jeśli cytat jest prawdziwy, to pokazuje jedno. Korwin jest satanistą i promuje satanizm wśród swoich zwolenników. Nie zapominajmy, prawa ręka Korwina to człowiek który porzucić Isusa i stał się islamistą. Korwin podważa naukę o nadstawianiu drugiego policzka. Zapewne mało ludzi pamięta jak Korwin na Marszu Niepodległości chciał sprowokować młodych ludzi do starć z Policją. I tylko Marian Kowalski to uratował.

  To, że Korwin podaje o ekonomii, społeczeństwie trochę prawdy to tak naprawdę jest przebranie owcy tego wilka. Tak Mikke to “wilk w owczej skórze”. Następny polityk aby odwodzić ludzi od Isusa.

  Pamiętajmy szatan to potężny intelekt, który podsyła nam rozmaitych agentów.

  1. cytat jest prawdziwy sprawadzałem przed chwilą: http://nczas.com/publicystyka/trzy-razy-wieksze-poparcie-niz-w-poprzednich-wyborach-sukces-nie/
   ale wg mnie JKM zastosował figurę retoryczną. Trudno, żeby ludzie kochający wolność byli demonami….

   1. Piotrze i Mikke napisałem jasno w tym artykule:
    http://cyryl.blox.pl/2014/11/Korwin-to-wilk-w-owczej-skorze-strzezmy-sie-go.html

    Kiedyś sam pisałeś o prezesie Mikke który, podczas twojego wystąpienia publicznego, w którym mówiłem o Synu Bożym nie był zadowolony???

    W tym artykule udowadniam, że plan polityczny Mikke to w rzeczywistości dalszy etap wyniszczania rasy białej.

    1. wiesz…tak naprawdę jestem krytyczny wobec siebie i zastanawiałem się czy nie przesadzam, gdyż tylko on mówi o wolności podatkowej i tylko on jest przeciw demoralizacji.

     Czytałem Twój tekst o Mikke. Jest to częściowo uzasadniona prawda, ale Mikke może być wielu kwestii nie świadom. Ja nadal 50/50 mu ufam.
     Być może jest masonem choć byłaby to parodia masona, który jeździ p objazdowo po wybrzeżu i w smażalniach opowiada o reżimie.

     Druga sprawa. Wszystkimi krajamy rządzą masoni Jesli on nawet jest to wole takiego masona niz tych obecnych w rządzie.

     Kiedyś Loski (Łukasz) pisał o Norwegii że masoni tam rządzą i pełno symboliki ich jest. Jak się żyje za to w Norwegii?

     1. Nie wierzę, aby tak inteligentny, logicznie myślący człowiek, dodatkowo posiadający ogromną wiedzę – w tym wiedzę Biblijną, która czytał co najmniej kilka razy – gdyż się na nią powołuje, robił coś nieświadomie 50%.

      Otóż, jak ktoś nie ma pełnej wiedzy w danym temacie w którym się wypowiada to jest idiotą. A jak ma pełną świadomość i dalej wypowiada dane poglądy to jest kłamcą.

      Isus jasno powiedział, że fałszywi nauczyciela to “ślepi przewodnich ślepych”!!!!

      Nie ważne czy Mikke bredzi świadomie czy nie. JEGO POGLĄDY SĄ TAK NAPRAWDĘ POGLĄDAMI SZATANA. Już sam fakt, że Mikke to ewolucjonista powinien ludzi do niego zniechęcać.

      1. nie wiesz Cyryl o jednym. Wielu pogan pracuje nie świadomie na rzecz Boga. Korwin biblijnie patrząc nie jest chrześcijaninem. Natomiast jeśli nawet jest satano agentem, to wykonuje potężna pracę na rzecz uświadamiania ludzi. Prawda ekonomiczna o której mówi ma kolosalne znaczenie, podobnie jak autor kanału YT Robia nas w konia.

       1. być może tak jest. Jednak niebezpieczeństwo jakim jest Mikke tkwi w tym, że większość jego zwolenników to tak naprawdę jego wyznawcy. Dyskusja z Korwinowcami to jak dyskusja z islamistami, są odporni na argumenty.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: