Chrystusowcy biblijni. Nie wierz tak jak autorytety świata. W Jezusa wierz!

Chrystusowcy biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Czy chrześcijanin powinien iść na wybory?

Na wstępie pragnę poinformować Was, iż wstąpiłem do zboru. Na razie jeszcze nie oficjalnie, ale prawie regularnie uczęszczam. Mało tego, te razy kiedy nie jestem na nabożeństwie są to nieszczęśliwe okoliczności. Jestem pewien, że to od Złego. Nie jestem w żadnym popularnym zborze, ani Zielonoświątkowym, ani Adwentystów czy Baptystów.

Jakie są moje wrażenia:

Dobre.

-poczucie wspólnoty, serdeczność,
-duża wiedza starszych zboru.
-nauka pokory, co innego śmigać cytatami w internecie a co innego podporządkować się starszym i pastorowi.
Myślę, że nie jednemu prowadzącemu blog takie doświadczenie by się przydało.
-ponadto jest to co czego w internecie się nie nauczycie: dziękować Bogu, modlić się, wielbić Boga przez śpiewanie. MIędzy wierszami negują Żydów i nie lubię kościoła oficjalnie. Uważają, że katolicy nie będą zbawieni, chyba że przed śmiercią się nawrócą.
-dyscyplina; nalezy przygotować się i ruszyć 4 litery z przed kompa

Złe strony:
-jest to skostniały zbór, zamknięty w sensie wychodzenia do ludzi,
-kandydat na starszego młody chłopak dumny i wyniosły, cięzko się z nim rozmawia, ale mnie to uczy pokory (świetne ćwiczenie :-) )
-nie uznają uzdrawiania i wypędzania demonów w tych czasach tłumacząc, że było to typowe dla pierwszych chrześcijan, choć i w tym się spierali. Straszy rzekł “nie ograniczajmy działania Boga”.

Traktują mnie jak dopiero co nownarodzonego, co jest dla mnie trochę zabawne.
Generalnie uważam, że warto wejść w struktury kościoła protestanckiego, choć chrzest wezmę w innym kościele chyba. Oficjalnie się nie zapisałem. Nie zależy mi na biurokracji.

Pisuje do mnie wiele osób z poczuciem samotności. Myślę, że takie uczestnictwo w kościele wiele bym im pomogło.

…aha no i poznałem face to face bywalczynie tego bloga 🙂

Pisze to w tym wątku gdyż zdążyłem już “posprzeczać się” z kilkoma osobami właśnie nt wyborów. Powiedziałem, że powinniśmy walczyć o prawdę. Dwóch mężczyzn powiedziało mi, że my tym nie powinniśmy się zajmować, że to nie nasz świat juża jedyna prawda to Jezus. Ja odparłem naprowadzająco: czy jeśli za tym oknem będzie auto i ja powiem, że to jest prawda, to czy potrzebuje do tego Jezusa abym wiedział, że tam stoi samochód? wymijająco mi odpowiedzieli, że samochód kiedyś ulegnie zniszczeniu co dla mnie było nie tylko nie przekonujące ale nie logiczne w kontekście szukania prawdy.

Tak więc czy prawda to tylko Jezus? na płaszczyźnie wiary bezapelacyjnie tak. W świecie poza duchowym nie potrzebujemy pytac Jezusa gdy jest czy jest deszcz. Po prostu widzimy że kiedy pada, to pada i jest to prawda. Kiedy Tusk kłamie to kłamie. Kłamstwo jest atrybutem plemienia żmijowego.

 

W Jana 8 jest napisane:

 

“Wy macie diabła za ojca i chcecie spełniać pożądania waszego ojca. Od początku był on zabójcą i w prawdzie nie wytrwał, bo prawdy w nim nie ma. Kiedy mówi kłamstwo, od siebie mówi, bo jest kłamcą i ojcem kłamstwa.”

 

Nie da się tylko kłamać na płaszczyźnie religijnej, a we wszystkim innym prawdę mówić, albo ktoś kłamie albo nie. Większość polityków to zwykli kłamcy. Partie takie jak PO, SLD, czy PSL są typowymi partiami kłamstwa. Nie mówię, że PIS jest święty bo nie jest. PIS jest uzależniony od KRK a więc jest zwiedzony i nawiedzony.

Mamy także świadomość, że żadna partia nie zmieni tego świata. Świat dąży do apokalipsy. Taki jest plan Boży. Tylko Jezus Chrystus wraz ze swym 1000 letnim królestwem zmieni rzeczywistość na doskonałą. Jednak my możemy zmniejszyć ucisk. Polska jest wyjątkowo uciskanym krajem przez Królową Niebios. Sprzątaczka w Niemczech zarabia więcej niż w Polsce inżynier. W większości krajów winiety za przejazd autostradami kosztuje ok 40zł na 10 dni. W Polsce u “Polaka” Kulczyka za 50km płacimy 16zł jednorazowo!!! każde następne 50km tez 16zł. Ludzie umierają w kolejce do lekarza. Czy to jest sprawiedliwość? NIE

Czy więc powinniśmy iść na wybory? absolutnie tak. My, dzieci Boże winniśmy szukać sprawiedliwości.

 

W NT występuje 9 błogosławieństw:

 

 

 1. Szczęśliwi ubodzy w duchu, albowiem ich jest królestwo niebieskie.
 2. Szczęśliwi, którzy się smucą, albowiem będą pocieszeni.
 3. Szczęśliwi łagodni, albowiem odziedziczą ziemię.
 4. Szczęśliwi, którzy łakną i pragną sprawiedliwości, albowiem będą nasyceni.
 5. Szczęśliwi miłosierni, albowiem dostąpią miłosierdzia.
 6. Szczęśliwi czystego serca, albowiem będą oglądali Boga.
 7. Szczęśliwi, którzy doprowadzają do pokoju, albowiem nazwani będą synami Bożymi.
 8. Szczęśliwi, którzy cierpią prześladowanie za sprawiedliwość, albowiem ich jest królestwo niebieskie.
 9. Szczęśliwi jesteście, jeśli z mojego powodu lżą was i prześladują, i kłamliwie przypisują wam wszelkie zło. Cieszcie się i radujcie, bo czeka was sowita zapłata w niebie. Tak bowiem prześladowali proroków, którzy żyli przed wami.

Aż dwa z nich dotyczą sprawiedliwości.  Czy sprawiedliwość jak prawda owa wg kościoła dotyczy tylko wiary w Boga? Bóg to także stosunek do otaczającej nas rzeczywistości, wrażliwości na zło.

Czy Salomon nie był owym sprawiedliwym? Salomon pragnąc sprawiedliwości zablefował rozcięcie dziecka na pół. Czy dotyczyło to wiary w Boga? nie, dotyczyło koszmarnej sytuacji kobiety walczącej o swe dziecko.

 

Mnie jakoś sie powodzi, choć dobry okres już jakby za mną jest. Może kiedyś Bóg mi znów pobłogosławi. Jednak wiem, że ludzie mają o wiele gorzej. Winię za to tych kłamców, chazarów, edomitów pracujących na zlecenie demonów.

Ja idę na wybory niestety głosując na PIS jako mniejsze zło gdyż Nowej Prawicy w moim okręgu nie ma (tak działa pyszny prezes na mym terenie). Zagłosuje na PIS ponieważ mimo, że związani sa z KRK, to w ich szeregach nie znajdą się tacy degeneraci jak Hartman czy Palikot. PIS to katolicy określani ludem Bożym w apokalipsie. Kto wie, czy część z nich dzięki władzy w czasach ostatecznych nie sprzeciwi się Antychrystowi.Część z nich może wyjść z KRK.

Chętnie głosowałbym na Nowa Prawicę.

Jeśli ktoś na wybory się wybiera, to proponuję przejrzenie biografii kandydata. Jesli mamy wybór w ramach jednej partii 24 latka na bezrobociu i przedsięibiorce, to wg mnie lepiej wybrać tego drugiego.

 

Proponuje także pomodlić się  w sobotę o mądre Polaków wybory ludzi będących najbliżej Boga.

 

Jeśli nie my to kto? Kto obroni Polskę, kto będzie szukał sprawiedliwości?

 

 

 

Na wybory powinniśmy iść celem zmniejszenia obciążeń i tak wycieńczonego narodu.

 

Nie nakłaniam do słuchania takiej muzyki, ale pragnę przemówić dźwiękiem i obrazem co edomicki Watykan z nami zrobił.

Jeśli ktoś chce posłuchać utworów wielbiących Boga to na naszym forum jest specjalnie założony wątek:

 

http://forum-chrzescijan.pl/index.php/forum/owszystkim/277-ludzka-muzyka

Updated: 11 listopada 2014 — 17:30

8 komentarzy

Add a Comment
 1. Co do zborów to polecam przeczytać to świadectwo, z facebookowej grupy ,,NADNATURALNI” https://www.facebook.com/groups/1434465700121816/permalink/1555969204638131/

  1. interesujące….Dało mi dużo do myślenia.

 2. Oraz komentarze pod świadectwem.

 3. Kościół Chrześcijan Wiary Ewangelicznej – jest taka organizacja zborów w naszym kraju, odwiedzam ich, choć mam zachowuję pewien dystans, na pewno są też w innych miastach.

 4. A te całe wybory mam w nosie, wolę Pismo poczytać 😀

  1. Pisma nie będziesz czytał od 8 do 20

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: