Chrześcijanie biblijni. Nie wierz tak jak autorytety świata. W Jezusa wierz!

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Kanadyjski minister i mafia watykańska ujawnieni

Źródło – http://itccs.org/2014/11/04/ottawa-false-flag-killings-covered-huge-scandal-itccs-breaking-news-november-4/

Ostatnie wiadomości z ITCCS, 4 Listopad 2014.
lebel
]Kanadyjski minister gabinetu, Denis Lebel ujawniony jako uczestnik Dziewiątego Okręgu kultu składania ofiar poprzez mafię połączoną ściśle katolickim kardynałem – obydwaj mężczyźni ujawnieni podczas 22 Lutego rytuału w Rzymie.

https://www.youtube.com/watch?v=TybPu74hhvc

Starszy członek gabinetu Premiera Kanady, Stephena Harpera, był obecny podczas rytualnego gwałtu i morderstwa dziecka w Rzymie 22 Lutego tego roku, zgodnie z dowodami danymi dla ITCCS członków w zeszłuym tygodniu przez naocznego świadka. 5-6-cioletni chłopczyk był zgwałcony i zamordowany podczas satanistycznego rytuału, w którym uczestniczył także Arcybiskup Gerald Lacroix, który został wyświęcony w tymże dniu na kardynała przez papieża Franciszka. (http://www.international.gc.ca/media/aff/news-communiques/2014/02/21a.aspx?lang=eng)

Kardynał Lacroix był także obecny tego samego dnia podczas rytualnego mordu.

http://pl.wikipedia.org/wiki/G%C3%A9rald_Cyprien_Lacroix

Gwałt wielokrotny i morderstwo odbyło się w piwnicy o północy w Międzynarodowym Centrum Młodzieży w kościele San Lorenzo Piscibus w Rzymie, mniej niż 1600 metrów od od Watykanu.

Kardynał Lacroix był także najprawdopodobniej wyselekcjonowany do uczestnictwa w rytualnym mordzie w Westmound, Quebec 15 Sierpnia, które nie doszło do skutku z powodu przerwania go przez członków ITCCS podczas specjalnej akcji.

“Nie jest to pierwsza dziecięca ofiara w San Lorenzo” twierdzą naoczni świadkowie. “Jest to w następnych drzwiach do biura Generała Jezuitów – Adolfo Pachona) To wydarza się szczególnie w w tym miesiącu, ponieważ 21-22 Luty to starozytne święta starożytnego Rzymu, festiwale Feralia i Terminalia, podczas których zwierzęta i dzieci są poświęcane ku pamięci zmarłych”

Kardynał Gerald Lacroix jest członkiem notorycznego związku St. Pius X Society – ekstremalnie prawicowe skrzydło katolickiego kultu związanego ściśle z mafią Ndrangheta,syndykatu przestępczego oraz neo Nazistów połączonych z katolickim arcybiskupem Bernardem Fellayem. Obecny papież Franciszek dąży do wprowadzenia tego kultu ponownie do Rzymskiego Kościoła Katolickiego.

(http://www.dailykos.com/story/2014/10/12/1336000/-Why-Pope-Francis-Is-Seeking-Reconciliation-with-European-Fascists)

Kevin Annett uważa, że ostatnie ujawnienie ministra Lebela związków z Dziewiatym Okręgiem oraz Kardynała Lacroixa najprawdopodobniej było przyczyną zorganizowanego morderstwa żołnierza w kanadyjskiej stolicy oraz morderstwa policjanta śledczego, Kal Ghadban pracującego nad ujawnieniem Ndranghety trzy tygodnie wcześniej.

2991-Hundreds-mourn-Ottawa-cop-who-committed-suicide-at
Zamordowany policjant, Kal Ghadban

Wszystkie te osoby są połączone z Ndragnetą, najwyższymi kołami rządowymi i kościelnymi oraz najwyższymi korporacjami jak Cargill, Sinclair Oil czy inne. Śledztwo w tych zbrodniach będzie nadal kontynuowane i Kevin Annett ponagla niezależnych blogerów i innych członków niezależnych mediów, aby owe zbrodnie ujrzały wreszcie pełne światło dzienne, co przyspieszy moment aresztowania owych zbrodniarzy i skutecznie powstrzyma dalsze masywne morderstwa.

Śledztwa dotyczące masowych zbrodni będą nadal kontynuowane i będą masowo rozpowszechniane wszelkie informacje i detale, ujawniające kluczowych członków owych nieludzkich zbrodniczych organizacji.

Kevin Annet prosi o jak najszersze rozpowszechnianie tych informacji, ponieważ watykańsko/syjonistyczne media zgodnie milczą na temat ujawniania owych ohydnych zbrodni.

 

źródło: http://www.zbawieniecom.fora.pl/sekcja-priorytetowa,29/dzieja-sie-bardzo-dziwne-rzeczy-w-watykanie,1239-570.html

Updated: 5 listopada 2014 — 18:54

1 Comment

Add a Comment
  1. Wiadomo dlaczego dzieci mają “ferie” w okresie zimowym.
    Być może odpowiedniejszy czas na porwanie dziecka przed rytuałem.
    http://www.synonimy.proffnet.com/ferie.html

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: