Chrześcijanie biblijni. Nie wierz tak jak autorytety świata. W Jezusa wierz!

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Jak działają demony na przykładzie “magików”

Bushi – czytelnik mojego bloga oraz użytkownik forumzbawieniecom.fora.pl, na forum umieścił bardzo ciekawy link do serii filmików o magikach.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

“Sztuczki” przedstawiane w tej serii skłoniły mnie do kilku przemyśleń

 

To co jest interesujące w powyższych filmikach, a przeczytałem w kilku książkach to:

1. Demony mogą poruszać rzeczami a więc wszelaką materią. Wniosek: Dlatego mogą wywołać choroby, zaciemnić umysł i doprowadzić do wypadku. Demon alkoholizmu potrzebuje naszego ciała, narządów aby lać w siebie alkohol.

2. Umiejętności ludzi na tych filmikach są tak naprawdę działaniem demonów. Wniosek: wszelkie gry typu Księga czarów oraz magia jest ślubem z demonami. Człowiek myśli że kreuj rzeczywistość kiedy tą rzeczywistość stwarzają demony. Księga czarów z Playstation wychowuje adeptów do manifestacji demonów. Myślę że jeśli Jezus nie przyjdzie za lat 10, to takich “magików” jak z tych filmów będzie niestety bardzo bardzo dużo.

3. Po obejrzeniu tych “cudów” trzeba sobie uświadomić iż za kurtyną niewidzialności są demony. One były obok tych “magików” i nikt ich nie widział. Są więc wśród nas:

http://detektywprawdy.blogspot.com/2013/02/demony-sa-wsrod-nas-czyli-armia-szatana.html

Demony są wśród nas II cz

 

4. Tak wyglądają kontrakty z szatanem. Widać to dosadnie w świecie gdzie magia jest niewidoczna w świecie muzyki, filmu. Świat gwiazd to świat szatana najmocniej zdemoralizowany. W zamian otrzymują “talenta”

 

Najważniejsza konkluzja:

 

„Gdybyście mieli wiarę tak małą jak ziarnko gorczycy, powiedzielibyście górze, żeby się przesunęła i to się stanie” (por. Mt 17, 20)

 

My chrześcijanie mamy moc daną od Jezusa poprzez krzyż i krew. Niemal żadna z denominacji tego nie naucza i nie myślę tu o sztuczkach, ale o uzdrawianiu i wypędzaniu demonów, modlitwach. Ilu z chrześcijan modli się z wiara np o lepsze rządy w Polsce? strzelam: z 1%

Updated: 28 października 2014 — 16:40

5 komentarzy

Add a Comment
 1. Żadna magia tylko iluzja. Iluzja to prawdziwa sztuka.

  1. częściowo iluzja a częściowo magia.
   Nawet gdyby ktoś udowodnił, że to tylko i wyłącznie iluzja, to nie zmieniałoby to faktu iz demony potrafią wprowadzać w ruch przedmioty i przemieszczać je. Prawdopodobnie potrzebują do tego człowieka.

 2. Z twojego wcześniejszego bloga:
  “Żadna rzecz nie ma ducha i Biblia nie opisuje w żadnym z miejsc o istnieniu duszy zwierząt czy rzeczy w stylu “i dusza Reksia czeka na zmartwychwstanie”.

  W Apokalipsie występuje słowo “dusza” w kontekście zwierząt. Nie sądzę, żeby przypadkowo. Zresztą dziwi mnie to, że ludzie uważają, że są jedynymi istotami posiadającymi dusze, bo jest to troche… hmm… dziwne stwierdzenie? Heniek ze zbawienie.com też twierdzi, że zwierzęta nie mają duszy – troche dziwne stwierdzenie od kogoś, kto studiuje tyle lat Biblie. Gdyby zwierze nie miało duszy, to czy demon mógłby je opętać? A czy może opętać kamień? Albo owada?

  Ale chwilka… kim my wg. Biblii jesteśmy? Zwierzętami! Tylko mówi się na nas ludzie, ale jest pełno różnych małpowatych, które mają dwie ręce, dwie nogi, oczy, nos, usta , dwie pary sutków i genitalia tam gdzie ludzie.

  ” (18) Powiedziałem sobie: Ze względu na synów ludzkich tak się dzieje. Bóg chce ich bowiem doświadczyć, żeby wiedzieli, że sami przez się są tylko zwierzętami. (19) Los bowiem synów ludzkich jest ten sam, co i los zwierząt; los ich jest jeden: jaka śmierć jednego, taka śmierć drugiego, i I ODDECH ŻYCIA TEN SAM. ..”

  Koheleta 3:18-19

  W kontekście człowieka.

  (7) I Bóg przystąpił do kształtowania człowieka z prochu ziemi, i tchnął w jego nozdrza DECH życia, i człowiek stał się duszą żyjącą.

  Co jest w księdze rodzaju?

  (19) I nastał wieczór, i nastał ranek – dzień czwarty. (20) I przemówił Bóg: “Niech się zaroją wody rojem DUSZ żyjących i niech stworzenia latające latają nad ziemią po obliczu przestworza niebios”.

  (21) I Bóg przystąpił do stworzenia wielkich potworów morskich i wszelkiej ruszającej się DUSZY żyjącej, którymi według ich rodzajów zaroiły się wody, i wszelkiego latającego stworzenia skrzydlatego, według jego rodzaju. I Bóg zobaczył, że to jest dobre. (22) Wtedy Bóg je pobłogosławił, mówiąc: “Bądźcie płodne i stańcie się liczne, i zapełnijcie wody w basenach morskich, i niech stworzenia latające staną się liczne na ziemi”. (23) I nastał wieczór, i nastał ranek – dzień piąty. (24) I przemówił Bóg: “Niech ziemia wyda żyjące DUSZE według ich rodzajów, zwierzę domowe i inne poruszające się zwierzę oraz dzikie zwierzę ziemi według jego rodzaju”. I tak się stało. (25) I Bóg przystąpił do uczynienia dzikiego zwierzęcia ziemi według jego rodzaju i zwierzęcia domowego według jego rodzaju, i wszelkiego innego poruszającego się zwierzęcia ziemskiego według jego rodzaju. I Bóg zobaczył, że to jest dobre.

  (30) I wszelkiemu dzikiemu zwierzęciu ziemi, i wszelkiemu łatającemu stworzeniu niebios oraz wszystkiemu, co się porusza po ziemi, w czym jest ŻYCIE JAKO DUSZA, [dałem] na pokarm wszelką zieloną roślinność”. I tak się stało.

  Dalszy ciąg Koheleta 3:20-22

  “…W niczym więc człowiek nie przewyższa zwierząt, bo wszystko jest marnością. (20) Wszystko idzie na jedno miejsce: powstało wszystko z prochu i wszystko do prochu znów wraca. (21) Któż pozna, czy siła życiowa synów ludzkich idzie w górę, a siła życiowa zwierząt zstępuje w dół, do ziemi? (22) Zobaczyłem więc, że nie ma nic lepszego nad to, że się człowiek cieszy ze swych dzieł, gdyż taki jego udział. Bo któż mu pozwoli widzieć, co stanie się potem?”

  Ewidentnie wersety mające dać do zrozumienia, że zwierzęta też mają dusze. Jako ludzie mamy specjalne przywileje, ale nie wywyższałbym się nad zwierzęta i byłbym daleki od stwierdzenia, że tylko my mamy dusze, bo Biblia tego nigdzie nie stwierdza, natomiast daje przesłanki, że ją posiadają. Zresztą życie daje takie przesłanki. W apokalipsie też występuje “dusza”. Nie tylko w polskich przekładach.

  “(3) A drugi wylał swą czaszę na morze. I stało się krwią jakby zmarłego, i umarła każda dusza żyjąca – to, co w morzu.”

  (3) I wylał wtóry Anioł czaszę swoję na morze, i stało się jakoby krew umarłego, a każda dusza żywa zdechła w morzu.

  Apokalipsa 16:3

  Pozdrawiam.

  1. “Gdyby zwierze nie miało duszy, to czy demon mógłby je opętać? A czy może opętać kamień? Albo owada?”

   Jest różnica między duszą a duchem.
   Nigdy nie zajmowałem się duszą, której znaczenie bliższe mi jest teorii starożytnych filozofów. W zasadzie ciekawy temat podrzuciłeś…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: