Bushi – czytelnik mojego bloga oraz użytkownik forumzbawieniecom.fora.pl, na forum umieścił bardzo ciekawy link do serii filmików o magikach.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

“Sztuczki” przedstawiane w tej serii skłoniły mnie do kilku przemyśleń

 

To co jest interesujące w powyższych filmikach, a przeczytałem w kilku książkach to:

1. Demony mogą poruszać rzeczami a więc wszelaką materią. Wniosek: Dlatego mogą wywołać choroby, zaciemnić umysł i doprowadzić do wypadku. Demon alkoholizmu potrzebuje naszego ciała, narządów aby lać w siebie alkohol.

2. Umiejętności ludzi na tych filmikach są tak naprawdę działaniem demonów. Wniosek: wszelkie gry typu Księga czarów oraz magia jest ślubem z demonami. Człowiek myśli że kreuj rzeczywistość kiedy tą rzeczywistość stwarzają demony. Księga czarów z Playstation wychowuje adeptów do manifestacji demonów. Myślę że jeśli Jezus nie przyjdzie za lat 10, to takich “magików” jak z tych filmów będzie niestety bardzo bardzo dużo.

3. Po obejrzeniu tych “cudów” trzeba sobie uświadomić iż za kurtyną niewidzialności są demony. One były obok tych “magików” i nikt ich nie widział. Są więc wśród nas:

http://detektywprawdy.blogspot.com/2013/02/demony-sa-wsrod-nas-czyli-armia-szatana.html

Demony są wśród nas II cz

 

4. Tak wyglądają kontrakty z szatanem. Widać to dosadnie w świecie gdzie magia jest niewidoczna w świecie muzyki, filmu. Świat gwiazd to świat szatana najmocniej zdemoralizowany. W zamian otrzymują “talenta”

 

Najważniejsza konkluzja:

 

„Gdybyście mieli wiarę tak małą jak ziarnko gorczycy, powiedzielibyście górze, żeby się przesunęła i to się stanie” (por. Mt 17, 20)

 

My chrześcijanie mamy moc daną od Jezusa poprzez krzyż i krew. Niemal żadna z denominacji tego nie naucza i nie myślę tu o sztuczkach, ale o uzdrawianiu i wypędzaniu demonów, modlitwach. Ilu z chrześcijan modli się z wiara np o lepsze rządy w Polsce? strzelam: z 1%