Chrystusowcy biblijni. Nie wierz tak jak autorytety świata. W Jezusa wierz!

Chrystusowcy biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Czary przedwyborcze

Jechałem dziś do Krakowa i śmiać mi się w duchu chciało jak ten biedny kraj jest oszukiwany. Teraz, przed wyborami cała Polska jest w budowie. Nagle wszyscy stają się dobrymi zarządcami gmin, powiatów, miast. Na finiszu kadencji. Przez 4 lata totalne nieróbstwo by później błyszczeć przed elektoratem.

budowaksotki

 

Napisałem w tytule, że to są czary, bo są. Przypominam mój tekst o czarach:

http://detektywprawdy.pl/2014/10/02/czym-sa-na-prawde-czary/

 

Nieodłącznym składnikiem czarów jest manipulacja oraz tzw zaklinanie rzeczywistości. Pokazywanie wyborcom przed wyborami jak to wiele się robi jest ewidentną manipulacją.

Jak rozpoznać dobrego włodarza? dobry gospodarz przez 4lata wiele robi a nie na pokaz na finiszu. Takim przykładem jest wójt gminy Morawica koło Kielc , będącej w czołówce gmin polskich. Kiepski radny, wójt, prezydent zostawia wszystko na koniec celem oszukania wyborców.

Jak wybrać dobrego kandydata? w większości przypadków będzie to mniejsze zło. Dobrze menedżerowie nie pracują na posadzie państwowej. Do polityki pchają się raczej nieudacznicy życiowi nadrabiający obsmarowywaniem innych, plotkami. To ich główna siła. Oczywiście co niedziele sa w kościele aby znów czarować. Pokazywać jak bardzo są wierzący. To nie jest snobizm, bliższe jest to pewnej formie fetyszu. Garnitur, centralne miejsce w kościele powodują napompowanie EGO.

Nie wierzcie plotkom Drodzy Bracia i Siostry. Oceniajcie kandydatów chrześcijańskimi kryteriami. Będzie ciężko, ale to mniejsze zło trzeba wybrać. Jeśli wy nie wybierzecie to wybiorą urzędnicy w ramach wdzięczności za pracę, na wsiach osoby uzależnione od alkoholu i nim nagrodzone za głosy, koła gospodyń wiejskich i strażacy. To jest klika wyborcza. Na tym właśnie polega złuda demokracji

 

Updated: 17 października 2014 — 19:49

3 komentarze

Add a Comment
  1. Pisałem jakiś czas temu do Ciebie .Napisze coś od siebie : jestem kilka lat na emigr.w Szwecji i z obserwacji mojej wynika ze o ile do pewnego stopnia socjal jest ok to jednak to rozleniwia ludzi ,przyjeżdzają tu ludzie by sie wozić na socjalach gdzie inni ciężko na to harują .Jestem za POMOCĄ dla niektórych ale tylko do pewnego czasu a potem do roboty .Druga sprawa -możliwosc wyboru .Byłem dzis w sklepie gdzie od lat robie zakupy i szok ,na 12 czy ileś tam kas zrobili tak ze tylko w 3 można płacić gotówką ,toż to zniewolenie .Niedługo pewnie tylko kartą będzie można płacić ,brak słów .Niech jest 50 na 50.Nie mam nic przeciw kartą ale niech jest wybór .Co do Unii ,w czym pomogła to pomogła ale na kredyt i w zamian za zniewolenie narodów ,te śmieszne ociepl.klimatu itp pierdoły . Okazuje sie ze nastepuje we mnie przemiana z człowieka który mial nieco poglądy lewicowe (przede wsz dlatego ze chciałem pomoc potrzebującym ) ale wiem ze można inaczej pomóc -obniżając podatki ,vaty ,sraty itp.pierdoły i wtedy Polska zacznie wzrastać .Pozdrawiam

    1. no widzisz ściezka prawdy zawsze jest taka sama, dlatego będe zawsze starał się głosić Prawdę. Socjalizm to zniewolenie. Ludzie nie maja pojęcia, że na ich oczach rosnie totalitaryzm. To sa na prawde czary

  2. Najlepsze jest to ze naprawde socjalizm sprawia wrażenie dobrego ,wrażliwego systemu i nawet jesli tak jest to pociąga to za sobą uzależnienie od tego czyli ludzie wyjeżdzający za chlebem przekładają opiekę innego państwa nad własny Kraj i wtedy te hasla “tu mam tak a w kraju to walka o wszystko ” i o ile jest w tym część prawdy to wielu rodaków nie wie ze już są w mackach socjalu-są kupieni .Już mają nową Kraj -niestety dla mnie to już nie są patrioci .Bo można być złym na taką czy inna sytuacje w Kraju ale nie żeby dać sie tak sprzedać .

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: