Prawda w czasach ostatecznych. Apokalipsa, NWO, Ekumenia i konflikty.

Chrystusowcy biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

W partii Korwina członkowie Opus Dei

Niedawno Kolega Mateusz przysłał mi ten oto filmik w którym to, Korwin Mikke sam przyznaje iz w szeregach jego partii znajdują się członkowie Opuse Dei – tajnej katolickiej organizacji.

O masonach od około 1:03

Updated: 30 września 2014 — 16:19

5 komentarzy

Add a Comment
 1. Moim zdaniem, mozna posłuchać Mikke w zakresie ekonomii. Natomiast w wielu innych dziedzinach, gdzie on czasami głosi słuszne poglądy to trzeba pamiętać o jednym:

  MIKKE TO EWOLUCJONISTA.

  A zatem jego poglądy, w pewnym punkcie to sterta głupot o takiej samej randzie jak socjalizm.

  Mikke, bredzi o tym, że islam to cywilizacja. Natomiast islam nie jest żadną cywilizacją. Tam gdzie pojawił sie islam, w tych narodach mamy głęboko posunięty upadek nie tylko gospodarczy ale także moralny. Nawet Katar bogaty w ropę, bazuje na pracy niewolniczej i niedotrzymywaniu umów.

  Mikke kiedys stwierdził, że role arytokracji obecnie w cywilizacji Europejskiej pełni masoneria. Ponadto stwoerdził, że demokracja nie jest możliwa i że państwem zawsze musi rzadzić arystokracja. A zatem masoneria jako arystokraja jest odpowiedzialna za sprowadzanie masowe islamistów i za niż demograficzny rasy białej oraz za propagowanie wszelkiej maści teorii łącznie z socjalizmem i ewolucją.

  Moim zdaniem Mikke to po prostu mason, wysokiej rangii. Któremu sprawia przyjemność ogrywania roli opozycji antysytemowej w celu kanalizacji niepokojów społecznych. Wśród swoich “braci” masonów, ma pewnie wysoką pozycje oraz rolę do odegrania. Możliwe, że Mikke to “cichy as” jezuitów, co jest jeszcze gorsze, poniewaz ten zakon góruje nad masonerią. Jedno jest pewne, żaden konserwatysta, który deklaruje walkę z islamizacją nie trzymał by w wąskim gronie doradców człowieka który przeszedł na islam (czyli zdradził Syna Bożego). A tak robi Mikke.

  Nie zapominajmy masoneria to ludzie którzy kształtuję politykę poprzez naukę i ideologie. To w ogromnej mierze, profesorowie, uczenii, śedziowe, urzędnicy czy publicyści. Mikke za dużo wie o maseonerii aby nie być nim lub jakimś doskonale wyszkolonym jezuitom:
  http://niniwa22.cba.pl/masoneria_wywiad_z_tadeuszem_cegielskim.htm

  Przypomina mi się jak kiedyś, Mikke na czacie określił masonerie jako Molocha, Bestie, która jest skazana na rzadzenie.

 2. Ja z tym nie mam problemu, że Mikke jest deistą. Tak samo jak nie mam problemu z ludźmi i moimi znajomymi którzy są katolikami czy ateistami.

 3. A zapomniałem dodać, że w opus dei jest wipler.

  1. W złym świetle stawia ten fakt partię KNP

 4. vpirate65, napisałem najnowszy artykuł:
  http://cyryl.blox.pl/2014/10/Skutki-czczenia-Bestii.html

  Na końcu podałem przykład, jak znany zawodnik MMA, Aslambek Saidov, został aresztowany za poważne przestępstwa i udział w zorganizowanej grupie przestępczej. kilku komentatorów pisało, że na początku swojej działaności w MMA, Mamed Chalidow, kuzyn Aslambeka, też się tym zajmowal. Ale jak dostał lukrtywny kontrakt z KSW, to schedę po nim przejął jego kuzyn.

  To jest przykład do czego prowadzi wyznawanie islamu. Czy wiesz, że ISIS to głównie ochotnicy z Francji, ktorzy pełnią funkcje dowódcze. Jak myślisz komu służy islamista Korwinowi czy islamowi???

  Niestety moim zdaniem jesteś naiwny. Deizm??? Co to znaczy?? Kolejne pojęcie wymyślne na uczelniach kontrolowanych przez Watykan i jezuitów, aby wyksztłconych ludzi czymś zająć. Isus powiedział, że Bóg objwaia prawdę prostaczkom a zakrywa ją przed mądrymi. Im prościej myślę, to tym więcej widze.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: