Chrystusowcy biblijni. Nie wierz tak jak autorytety świata. W Jezusa wierz!

Chrystusowcy biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

JEZUS UZDRAWIA DZIŚ ! ALE POTRZEBUJE DO TEGO CIEBIE

W filmie jest napisane: “wolą Bożą jest byś był zdrowy”. Justin Peters w jednym ze swoich wykładów powiedział że dziękuję Bogu za swą niepełnoprawność”.

Bóg chce naszego zdrowia i szczęścia. Jezus swym życiem pokazał to.

Updated: 25 września 2014 — 19:42

6 komentarzy

Add a Comment
 1. Abstrahując od tematu:

  http://www.youtube.com/watch?v=PwJl09IyJZI

  Ciekawe, kto pierwszy w Polsce będzie na ochotnika?

 2. Piękny film. Dziękuję 🙂 Szkoda, że ma tylko 1800 wyświetleń. Wysyłam dalej 🙂

 3. Szczęść Boże
  Panie, mój Boże, do Ciebie wołałem, a Tyś mnie uzdrowił
  Panie, dobyłeś mnie z Szeolu, przywróciłeś mnie do życia spośród schodzących
  do grobu.
  Mam na i mię Łukasz mam 39 lat. Drodzy bracia i siostry chciałbym podzielić się z wami krótkim świadectwem bo przecież nie można milczeć jeśli Pan nasz Jezus Chrystus dokonuje tak wielkich rzeczy w życiu. Moje nawrócenie ma swój początek jakieś dziesięć lat temu gdzie na skutek choroby nerwicy lękowej zacząłem szukać Pana Boga. Modląc się bezustannie do Niego przez Jego Najświętszą Matkę Maryję Pan mnie uzdrowił z depresji, ale człowiek potrafi być nie wdzięczny i tak było ze mną. Jakieś dwa lata temu zacząłem odchodzić od wiary i coraz bardziej przylegać do zła. Pan Bóg jest Bogiem zazdrosnym i zawsze potrafi upomnieć się o Swoje ale potrafi też z najgorszego zła wyciągnąć dobro .Tak też stało się zemną choroba wróciła z dużo większą siłą do tego doszły ataki epilepsji i demoniczne sny myślałem że to już koniec że nie przeżyje tego z dnia na dzień czułem jak gasnę. Z otchłani raz jeszcze spojrzałem w górę w stronę Pana prosiłem Go by mnie ratował by raz jeszcze mi przebaczył pragnąłem wyrzec się całego zła. Nieustannie modliłem się do Matki Bożej do Ojca Pio do Jana Pawła 2 i innych świętych. Pan mnie wysłuchał i uzdrowił mnie. Moja choroba trwała ponad pół roku dziś od około trzech miesięcy jestem uzdrowiony od epilepsji i od depresji. Chce jeszcze dodać że Pan uzdrowił mnie z masturbacji i oglądania filmów porno jakieś pół roku temu a dodam że z tymi grzechami miałem problem przez całe moje życie. Każde uzdrowienie jest okazją by ukazać że Jezus jest Mesjaszem. Każde świadectwo jest krzykiem Dobrej Nowiny że Jezus jest Zbawicielem świata. Jezus jest zawsze ten sam- wczoraj dziś i na wieki. To co czynił 2000 lat temu czyni i dzisiaj ponieważ ma tę samą moc żeby to robić potrzeba tylko naszej wiary. Chwała Panu

  1. Jeżeli uważasz, że uzdrowił Cię Jezus, to w jakim celu modliłeś się do Maryi, Pio i Jp2? modliłeś się do nich, a wysłuchał Cię Pan Jezus? Przyznasz, że to dziwne?!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: