W wielu materiałach biblijnych napotkałem informację o zakazie uprawiania seksu oralnego. Dzisiaj przeglądając wiadomości z mojego regionu natrafiłem na taką informację:

 

“Wśród młodych mężczyzn dramatycznie rośnie liczba nowotworów gardła wywołanych wirusem, który przenosi się podczas seksu oralnego. W Świętokrzyskim Centrum Onkologii wykonuje się rocznie blisko 50 operacji radykalnego usunięcia krtani z powodu nowotworu wywołanego przez wirus brodawczaka ludzkiego.

O nowotworach głowy i szyi mówi się rzadko, bo stanowią zaledwie 5 proc. zachorowań na nowotwory, ale w ostatnich latach nastąpił dramatyczny wzrost zachorowań na nowotwory jamy ustnej, gardła i krtani – mówi doktor Sławomir Okła, laryngolog kierownik Kliniki Otolaryngologii, Chirurgii Głowy i Szyi w Świętokrzyskim Centrum Onkologii w Kielcach. Niestety, 75 procent tych nowotworów rozpoznawanych jest w bardzo zaawansowanym stadium choroby, bo pacjenci zgłaszają się zbyt późno.

– Najczęściej bagatelizują objawy, bo te nowotwory nie bolą, a do lekarza idą dopiero wtedy, kiedy ból nie daje im żyć – mówi laryngolog. – Wówczas leczenie jest już bardzo trudne, wymagające rozległych i okaleczających zabiegów operacyjnych, zaawansowanych technicznie rekonstrukcji. Mimo naszych możliwości, ci pacjenci mają nikłe szanse na całkowite wyleczenie. Rocznie w tej klinice operowanych jest 2,5 tysiąca chorych.

Seks oralny nie jest bezpieczny

Chorują przede wszystkim dwie grupy: osoby w wieku 50-60 lat palące papierosy i spożywające codziennie alkohol wysokoprocentowy oraz młodzi mężczyźni około 40 roku życia, u których stwierdzono zakażenie wirusem brodawczaka ludzkiego (HPV).

– Wiemy już, że ten typ nowotworów gardła, jamy ustnej i krtani jest wywołany przez wirus brodawczaka ludzkiego, który u kobiet powoduje zachorowania na raka szyjki macicy. Przenosi się przez seks oralny – wyjaśnia dr Okła. Najmłodszy pacjent z rakiem krtani miał 32 lata. Jak informuje szef Kliniki Otolaryngologii, Chirurgii Głowy i Szyi w ŚCO, rocznie wykonuje się tu 50-60 całkowitych usunięć krtani u pacjentów, u których rozwinął się nowotwór po zakażeniu wirusem HPV.

– Seks oralny nie jest seksem bezpiecznym – podkreśla dr Okła.”

 

http://www.echodnia.eu/apps/pbcs.dll/article?AID=/20140922/ZDROWIEIURODA010101/140929689

 

Dereck Prince lub Bill Subritzky  w jednym z wykładów mówił o negatywnym wpływie seksu oralnego na mentalność kobiety, która po jakimś czasie prawdopodobnie stanie się lesbijką lub feministką lub chce rządzić w związku.

Biblia zakazuje Sodomi a więc nienaturalnej milości fizycznej. Artykuł powyżej jeszcze raz tylko potwierdza dobro i zasadność  Prawa Bożego. Łamiąc Prawo Boże działasz nie tylko wbrew Bogu, ale przeciw sobie.

Teraz popatrzcie, jesli Bóg coś zaleca, zabrania, to nie stosujemy tego, ale kiedy naukowcy, lekarze o tym nam mówią, to wzbudza to zmianę postawy. Jestem pewien, że po tym artykule jakieś 80% przestanie uprawiać seks oralny.

Pomyślcie o ile więcej Biblia ma racji w innych kwestiach.