Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Rosjanie wycinają drzewa przy granicy z Polską. Powstają korytarze prowadzące na terytorium RP

Rosjanie prowadzą wycinkę drzew w obwodzie kaliningradzkim, m.in. na wysokości Gołdapi – dowiedziała się nieoficjalnie wtorkowa „Gazeta Polska Codziennie”. Powstają w ten sposób prostopadłe do granicy korytarze, mogące służyć celom wojskowym. Sprawą zainteresowały się polskie służby specjalne, gdyż takie działania ułatwiają rosyjskim wojskom dostęp do granicy z Polską. 

Funkcjonariusze Agencji Wywiadu rozpytują przy granicy z obwodem kaliningradzkim, m.in. w nadleśnictwach, o drzewa, jakie po rosyjskiej stronie granicy wycinają Rosjanie – wynika z naszych informacji. Prostopadle do granicy mają powstawać szerokie korytarze leśne, których wcześniej nie było. Co to może oznaczać?

– Trudno to skomentować, bo za mało mamy informacji. Sama wycinka drzew jest wstępem do czegoś. Do czego – nie wiemy. Można wnioskować wszystko: to może być początek budowy drogi dojazdowej ułatwiającej przerzut wojsk w kierunku granicy polskiej, a może to tylko linia wysokiego napięcia. Dlatego trudno powiedzieć, czy może być to groźne, czy zupełnie neutralne. Niewątpliwie Polska powinna się tym interesować, jednak komentarze dramatyzujące są przedwczesne – komentuje w rozmowie z portalem niezalezna.pl dr Przemysław Żurawski vel Grajewski, politolog, specjalista w zakresie tematyki międzynarodowej.”

http://niezalezna.pl/59214-rosjanie-wycinaja-drzewa-przy-granicy-z-polska-powstaja-korytarze-prowadzace-na-terytorium-rp

Wojna wydaje się być nieuchronna. Pytanie kiedy. Równie dobrze może być za rok. Znając Putina jak i światowych satanistów stawiam na zimę. Odcięcie gazu, plus krach finansowy zrobi Sajgon. Biblia mówi że “najpierw usłyszycie o wojnach i wieści wojenne ale to początek boleści”. Jeśli taka wojna miałąby być, to jest wielce prawdopodobne, że porwanie ludu Bożego to kwestia miesięcy. Może się mylę. Póki co możemy o wszystkim gdybać.

Updated: 10 września 2014 — 13:00

1 Comment

Add a Comment
  1. Bylem niedawno tam niedaleko granicy wymieniac silnik u klienta rozmawialismy tam z miejscowymi ludzmi i zeczywiscie to prawda rosjanie wykarczowali las na granicy,ludzie powiedzieli nam tez ze czesto widac przy granicy ruchy wojsk polskich i amerykanskich duzo smiglowcow samochody wojskowe z jakimis nadajnikami ludzie sa tam tym zaniepokojeni.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: