Chrześcijanie biblijni. Nie wierz tak jak autorytety świata. W Jezusa wierz!

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Jak działają modlitwy z mojej perspektywy

Gdyby zapytać przeciętnego katolika czy umie się modlić, to zapewne większość odpowiedziałaby mniej więcej w ten sam sposób: “żadna to sztuka’. Może wystarczy 3 x “zdrowaś mario”.

Przyznam szczerze, że mimo mojej wiedzy wiem dzisiaj, że jeszcze nie potrafię się prawidłowo modlić.  Dlaczego? ponieważ modelowa modlitwa winna zawierać także elementy cytatów z Biblii, wielbienie Boga. To wszystko jest w Psalmach. Mam specjalną książkę uczącą tego wszystkiego.

Jak działają modlitwy?

1. Jeśli o coś prosisz, to musisz to czynić z wiarą. Bez wiary nie ma modlitwy. Bóg jest wszechmogący. Może wszystko i ja w to wierze.

2. Uwalnianie od demonów, czy uzdrawianie trwa chwile. Odpowiedź na modlitwy, spełnianie próśb często i ponad rok. Dlatego potrzeba tego co w punkcie pierwszym.

Ja sobie to wyobrażam jak budowle. Niedawno opowiadałem koledze w necie, że modlitwa przypomina mi grę tetris, gdzie każdy klocek jako jedna modlitwa buduje całość.

tetris

Jeśli wszystkie klocki (modlitwy) opadną, to będzie to czas spełnienia modlitwy.

 

3. Stałe modlenie się odgania demony. Musicie przy tym wiedzieć, że demony sa od początku życia człowieka. Od jego narodzenia. Poza nimi są także aniołowie. Jeśli stale grzeszymy a więc nie modlimy się, to aniołowie jak dżentelmeni odchodzą szanując Twoją wolę i w ten czas mają do nas dostęp demony. Zastanów się nad swymi niepowodzeniami czy aby nie masz kontaktu z Bogiem. Niemodlenie się jest jedną z przyczyn porażek, pecha.

 

Ostatnio bardzo często się modlę. Zwłaszcza za przypadkowych ludzi: prostytutkę w lesie, alkoholika na osiedlu, sąsiada palącego trawkę.

 

Nie modlisz się? radź sobie sam.

 

Modlitwy mają moc. Moc jest w nas. Moc Jezusa Chrystusa. My nie możemy walczyć karabinem, sztuką walki, partią polityczną. Możemy walczyć modlitwą. One naprawdę się spełniają. Gdybym w realu opowiedziałbym jakie modlitwy mi się spełniły, to nie uwierzylibyście….

 

 

 

Chwała Jezusowi Chrystusowi i Bogu Ojcu!

 

 

 

Updated: 6 września 2014 — 20:30

10 komentarzy

Add a Comment
 1. Tak! modlitwa do Boga albo inaczej rozmowa z Nim daje nam moc.Najpierw podziękowanie za wszystko, dosłownie za wszystko ,a potem rozmowa, prośby.
  Codziennie dziękuję Bogu ,że jest przy mnie i ,że mnie kocha.I dzieją się niesamowite rzeczy w moim życiu czy jak kto woli cuda.Ufam Mu bezgranicznie, Jemu i Jezusowi Chrystusowi , do którego zawsze mówię :Jezu, Tobie ufam, Tobie wierzę i zwracam się do niego nawet z najmniejszymi problemami. Powierzyłam Mu swoje życie i wiecie co, dzieją się w moim życiu CUDA.
  Pozdrawiam

 2. Chyba nie do końca macie rację. Jeżeli ktoś jest mało wymowny a są tacy ludzie , że ciężko im złożyć zdanie albo jesteś bardzo dojrzałym i bardzo wymownym chrześcijaninem i chcesz przekazać Bogu najszczersze uczucia to właśnie wystarczy modlitwa Ojcze nasz. Po co jest ta modlitwa ? Wielu robi wielki błąd mówiąc , że jest to modlitwa wzorcowa. Nie jest tak do końca. Bo nie wszystko jesteśmy w stanie powiedzieć Bogu słowami i w takich szczególnych sytuacjach modlimy się modlitwą Ojcze nasz. Wtedy modląc się w ten sposób pokładamy ogromną wiarę, że Duch wypowie za nas to co mamy na samym serca dnie i to co jest w naszych nerkach i lędźwiach. Tą modlitwą dajemy również wiarę, że Bóg doskonale wie co chcemy Mu powiedzieć za nim jeszcze wypowiemy pierwsze słowo. Dlatego Jezus przestrzegał abyśmy nie modlili się jak faryzeusze w długich i notorycznych modlitwach.
  Nie musimy Bogu wszystkiego mówić i opowiadać ale wierzyć, że Bóg już to wie i dlatego modlitwa pozostawiona nam przez naszego Pana jest najpotężniejszą z modlitw albowiem wypływa z pełnej wiary – oczywiście jeśli to rozumiemy bo możemy również ją klepać bezsensownie.

 3. Wiem co powiedział Jezus, ale czy nie uważasz,że aby była więź z Bogiem to powinnam się do niego zwracać nie tylko wtedy , kiedy czegoś mi potrzeba? Mam wrażenie, ze niektórzy myślą, iż modlitwa to tylko prośba. Nie, ja mówię mu o wszystkim,co mnie cieszy, co smuci. I wiem także, że On wie najlepiej czego mi potrzeba.

  1. Dokładnie, modlitwa, to także rozmowa z Bogiem. Modlitwa to także wielbienie Boga. Dziękowanie.

   Tak w ogóle to myslę, że niektóre spełnienia prośby o pomoc są odłożone w czasie, ze względu na brak relacji z Bogiem Modlitwa takie relacje buduje. Co by to było gdyby nagle na zawołanie niczym za dotknięciem czarodziejskiej różdżki coś się spełniało każdemu…

 4. Oczywiście , że są modlitwy dziękczynne i chwalebne natomiast jest to sprawa indywidualna. Jeśli jesteśmy ciałem Chrystusa to Chrystus jest w nas a jak jest Chrystus to i Jego Duch. I wszelkie dzieło, które z nas wychodzi dzieje się za sprawą Ducha i każdego z nas Duch inaczej prowadzi. Paweł dokładnie to wyjaśnia , że otrzymujemy wszystko stosownie do wiedzy, wiary i pobudek serca. I tak jak podkreślił Piotr czasami trzeba czekać a czasami w ogóle się modlitwa nie spełnia albowiem najwidoczniej Pan uznał , że nie jest to Jego wolą lub dana prośba nie wyjdzie nam na dobre. Trzeba mieć rozważne podejście do tego tematu

 5. Ja uważam, że modlić należy się za pomocą emocji. Ich bowiem nie widać, więc są najpotężniejsze. W ogóle to, czego nie widać z reguły jest najszlachetniejsze. Można podać przykład tego, że komuś pewnego razu pomagamy, ale o tym nie rozmawiamy z innymi. Również, gdy się kogoś kocha to tego nie widać na odległość, a mimo wszystko jeśli jest prawdziwe, to dusza oczami bywa. 😉

  Pozdrawiam i cieszmy się każdym dniem. Nie pozwólmy, aby żadne mass media: TV, radio, billboardy itd. nam się naprzykszały. Odpowiedź jest w nas, bo Bóg wszystko wpisał na nasz kielich jestestwa, tudzieź moralność, umiłowanie do dobra itd.

  Hej,ho. 🙂

 6. Gdyby spytac sie przecietnego protestanta (np. baptyste)Czy pojdzie do nieba? to odpowie pewnym tonem ze TAK….”przez laske”.I doda ze przeciez nie przez “uczynki” zgodnie z idea Pawla ktory tez wspominal o “przeklenstwie zakonu”
  Nigdy o tych pojeciach i idei : “wejscia do nieba przez laske” a “nie uczynki” nie slyszalem w statym testamencie i w ewangeliach od Jezusa!!
  Jezus prosto powiedzial “Wypelniajcie wole Mego Ojca w Niebie”
  No ale wiara protestantow w NIEKTORE stwierdzenia Pawla (te niezgodne z przekazem Jezusa) jest prawdopodobnie planem zlego.
  Polecam
  Apostolstwo Pawła budzi coraz więcej kontrowersji
  zbawienie.com/apostol-Pawel.htm

  Ps. Maryja byla posluszna Bogu sluzebnica i byla czlowiekiem wiec nie nalezy jej sie czesc boska.(Nie bedziesz mial Bogow cudzych przede mna.)Znam tez babptyste ktory radzil sie u wrozki wsprawie imigracji
  Widac studiowanie biblii nieraz nic nie daje

 7. niewierząca już

  A mnie nie spełniaja sie modlitwy ani moje ani innych. Moc szatana wydaje sie wieksza, czyli mojej podłej ex tesciowej i jej córki.Obie to psychopatki, podłe, msciwe zazdrosne które uprawiaja gusła, zapraszaja do domów szarlatanów, czarują szkodza mi i mojej rodzinie od lat. Przy tym chodza do komunii więc chyba ksiądz spowiednik wie o tym i im odpuszcza a one robią to samo. Inni im z drogi schodza , mówią o nich podłe i msciwe kobiety, ale i ksiedza oczarowały- zamiast pomóc ich ofiarom tych czarnych wiedź boją się ich. Jeżdziłam po pielgrzymkach, modlitwach, inni sie za mną modla i nic….one się maja dobrze a mnie zniszczyły zdrowie, małżeństwo zycie. Tak więc 30 lat modlitw starczy. nie wierze w boga, a jesli jest to jest sadystą. Nie chce takiego Boga i jego kapłanw nieudolnych egzorcystów. amen.

  1. niewierząca, podejrzewam, że Twoi wrogowie sa katolikami, a my tutaj uważamy, że katolicyzm pracuje dla diabła. Katolicyzm jako system daje złe owoce i nie jest to system Boga.

  2. No i bardzo dobrze! Jak już się przekonałaś, ze katolicyzm to pogaństwo i szarlataneria, otworzyły Ci się oczy na prawdę, to szukaj prawdziwego Boga (nie tego z Krk)…
   Nie ma takiej mocy na ziemi i niebie, która by zwyciężyła z Dawcą Życia!

   Polecam Psalm 91 i szczerą modlitwę (własnymi słowami)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: