Gdyby zapytać przeciętnego katolika czy umie się modlić, to zapewne większość odpowiedziałaby mniej więcej w ten sam sposób: “żadna to sztuka’. Może wystarczy 3 x “zdrowaś mario”.

Przyznam szczerze, że mimo mojej wiedzy wiem dzisiaj, że jeszcze nie potrafię się prawidłowo modlić.  Dlaczego? ponieważ modelowa modlitwa winna zawierać także elementy cytatów z Biblii, wielbienie Boga. To wszystko jest w Psalmach. Mam specjalną książkę uczącą tego wszystkiego.

Jak działają modlitwy?

1. Jeśli o coś prosisz, to musisz to czynić z wiarą. Bez wiary nie ma modlitwy. Bóg jest wszechmogący. Może wszystko i ja w to wierze.

2. Uwalnianie od demonów, czy uzdrawianie trwa chwile. Odpowiedź na modlitwy, spełnianie próśb często i ponad rok. Dlatego potrzeba tego co w punkcie pierwszym.

Ja sobie to wyobrażam jak budowle. Niedawno opowiadałem koledze w necie, że modlitwa przypomina mi grę tetris, gdzie każdy klocek jako jedna modlitwa buduje całość.

tetris

Jeśli wszystkie klocki (modlitwy) opadną, to będzie to czas spełnienia modlitwy.

 

3. Stałe modlenie się odgania demony. Musicie przy tym wiedzieć, że demony sa od początku życia człowieka. Od jego narodzenia. Poza nimi są także aniołowie. Jeśli stale grzeszymy a więc nie modlimy się, to aniołowie jak dżentelmeni odchodzą szanując Twoją wolę i w ten czas mają do nas dostęp demony. Zastanów się nad swymi niepowodzeniami czy aby nie masz kontaktu z Bogiem. Niemodlenie się jest jedną z przyczyn porażek, pecha.

 

Ostatnio bardzo często się modlę. Zwłaszcza za przypadkowych ludzi: prostytutkę w lesie, alkoholika na osiedlu, sąsiada palącego trawkę.

 

Nie modlisz się? radź sobie sam.

 

Modlitwy mają moc. Moc jest w nas. Moc Jezusa Chrystusa. My nie możemy walczyć karabinem, sztuką walki, partią polityczną. Możemy walczyć modlitwą. One naprawdę się spełniają. Gdybym w realu opowiedziałbym jakie modlitwy mi się spełniły, to nie uwierzylibyście….

 

 

 

Chwała Jezusowi Chrystusowi i Bogu Ojcu!