Kontrowersyjny tytuł nieprawdaż? niestety, ale jako badacz PRAWDY nie mogę inaczej uważać z uwagi na Biblię, która dla mnie jest podstawą.

Osobiście dałem się kilka lat temu złapać na pułapkę zastawioną przez Watykan. Sytuacja wyjściowa była następująca: interesując się NWO a następnie czytając witrynę zbawienie.com doszedłem do wniosku mówiącego, że wszelka przyczyna zła tkwi w Żydach. Heniek ukazał syjonizm jako bestię, po czym ja wrzuciłem wspomagając się antysemickim portalem stopsyjonizmowi.wordpress.com (obecnie wolna-polska.pl) wszystkich Żydów do jednego “garczka”. Następnie moje myslenie ewoluowało na  twierdzenie “nie każdy Żyd to syjonista i nie każdy syjonista to żyd”. W międzyczasie przejrzałem intencje prowadzących stopsyjonzimowi. Jej admin napisał tak:

“Foliserro, mi śmierdzi znacznie więcej kiedy muszę każdego dnia czytać, co tu się wypisuje. Także jestem zaskoczony postawą wielu ludzi, codziennie. Jestem zaskoczony także wysypem matolstwa na forum. I mnie, na moim portalu, garstka religijnych fanatyków z forum biblijnego ustawiać nie będzie, ani dyktować mi, kogo i za co mam banować. Miarka się przebrała. Jako osoba niewierząca, osobiście wrzuciłem tu niepoliczalną masę jednych w swoim rodzaju artykułów w kwestiach religijnych i zawsze nawoływałem do tego, aby wznieść się ponad podziałami. Niestety, w przypadku fanatycznego matolstwa jest to niemożliwe i prędzej zostanę przez nie zagryziony niż im przemówię do rozsądku.
Porównywanie StSy do żydowskiego racjonalisty – tłumaczy izraelskiej MEMRI, zakrawa na kpinę ze mnie i z naszej pracy. Tym także jestem zaskoczony. Aczkolwiek niestety, zaczynam się przyzwyczajać do robienia ze mnie “żyda” i “agenta” przez fanatyków. Szkoda tylko, że nie możecie, ci którzy najgłośniej ujadają, choć w 1/1000 pochwalić się takim ogromem pracy, którą dla przebudzenia Polaków wykonało StSy. Naprawdę szkoda. Przykre.”

 

Tak więc tutaj zaprezentował się jako osoba niewierząca, aby już w nowym portalu naprawić błąd i ogłosić się katolikiem tzw “przedsoborowym”.

Oczywiście obie deklaracje wykasował.

 

Sytuację opisałem tutaj: http://detektywprawdy.blogspot.com/2013/10/dzisiaj-lekcja-polityki-w-internecie.html

 

Nie twierdzę, że Żydzi nie mają wpływu na życie polityczne w Polsce, bo mają ogromny wpływ. W urzędach na ważnych stanowiskach są albo ludzie związani z syjonizmem albo Watykanem o czym wielokrotnie pisałem. To Żydzi wybudowali taka jakość życia w Polsce na spółkę z Watykanem, a raczej pod kontrolą Watykanu.

Czy możemy nienawidzić Żydów?

Absolutnie NIE. Z dwóch powodów. Jaka jest do tego podstawa w Słowie Bożym?

 

1. „I rzekł Pan do Abrama: Wyjdź z ziemi swojej i od rodziny swojej, i z domu ojca swego do ziemi, którą ci wskażę. A uczynię z ciebie naród wielki i będę ci błogosławił, i uczynię sławnym imię twoje, tak że staniesz się błogosławieństwem. I będę błogosławił błogosławiącym tobie, a przeklinających cię przeklinać będę; i będą w tobie błogosławione wszystkie plemiona ziemia przeklinających cię przeklinać będę; i będą w tobie błogosławione wszystkie plemiona ziem.” (1 Moj. 12,1-3 )

Jak widać, przeklinaniem Izraelitów, a więc po części Żydów (Żydzi toczęść Judejczyków i Edomitów)sprowadzamy na siebie Boże przekleństwo. Zastanów się nad tym zwłaszcza w kontekście swych niepowodzeń życiowych. Nie twierdzę że to jedyna przyczyna. Owszem, nie wszyscy Żydzi są Żydami bo sa np chazarami, ale:

2. Jezus do nas apeluje w ten sposób:

Miłujcie waszych nieprzyjaciół i módlcie się za tych, którzy was prześladują; tak będziecie synami Ojca waszego, który jest w niebie; ponieważ On sprawia, że słońce Jego wschodzi nad złymi i nad dobrymi, i On zsyła deszcz na sprawiedliwych i niesprawiedliwych. Jeśli bowiem miłujecie tych, którzy was miłują, cóż za nagrodę mieć będziecie? Czyż i celnicy tego nie czynią? I jeśli pozdrawiacie tylko swych braci, cóż szczególnego czynicie? Czyż i poganie tego nie czynią? Bądźcie więc wy doskonali, jak doskonały jest Ojciec wasz niebieski” (Mt 5, 44-48).

Reasumując, nie możemy nienawidzić polskich czy izraelskich i jakichkolwiek Żydów. Jeśli polscy Żydzi upodlają Polaków to “zemstę zostaw Bogu”.

Możemy nienawidzić ZŁO, ale nie ludzi. Zło to instytucje, ruchy jak feminizm, komunizm, faszyzm, socjalizm, watykan, loże etc

Co do Izraela, to nei zapominajmy, że obecny Izrael polityczny, nie jest Izraelem Boga, tak samo jak rząd “polski” nie jest rządem Polaków.

Nie dajcie się wciągnąć w gierki szatana jakoby Żydzi walczyli z kościołem rzymskim. Oni tam są. Jest to ta sama ściema jakoby masoni rozwalali kościół od środka Tak jakby kościół rzymski przez 2000 lat był święty.

 

http://radtrap.wordpress.com/2012/01/22/pawel-vi-katolicko-zydowski-papiez/

 

Portal wolna-polska.pl jest wg mnie watykańsko-syjonistycznym portalem, który ma skłonić do nienawiści Żydów co jest antychrześcijańskie i buduje fundament pod rządy antychrysta, w których Żydzi będa prześladowani.