Chrystusowcy biblijni. Nie wierz tak jak autorytety świata. W Jezusa wierz!

Chrystusowcy biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Ice Bucket Challenge – satanizm tylnymi drzwiami

Dziś postanowiłem bliżej się przyjrzeć temu zjawisku w głównej mierze społecznemu.

Czym jest modny już na całym świecie chrzest lodowy?

 

Rzekomym celem akcji jest zwrócenie uwagi na chorobę stwardnienia zanikowego bocznego (Amyotrophic lateral sclerosis – ALS).

ALS Ice Bucket Challenge to internetowy łańcuszek szczęścia, w ramach którego osoby nominowane niczym w Big Brotherze, czyli wskazywane przez innych, w tym przyadku internautów, wylewają sobie na głowę wodę, a film z tego wydarzenia udmieszczają w sieci.

Mało kto widzi podobieństwo akcji Owsiaka – WOSP. Pod płaszczykiem pomocy, nie tylko zbija się dużą kasę czy eksponuje ludzi systemu (znanych muzyków i polityków).

Jest druga strona tego medalu. Rytuały satanistyczne. Poniżej kilka informacji które wyłowiłem z pewnej strony, której autorem jest głęboki chrześcijanin.

Autora strony przyjaciel wspomniał, że jego przyjaciel ex-satanista  powiedział, że to jest ten sam rytuał, który robił, gdy był satanistą i było to  w umowie przymierza z diabłem.

“Prowadzący tą stronę chciał rzetelnie podejść do tematu i postanowił w związku z tym poprosić Boga w modlitwie o wyjasnienie. Bał się po prostu  o swoich znajomych poddających się owemu rytuałowi. Równocześnie przeprowadzał badania, prywatne śledztwo w tej sprawie.

“ALS wykorzystuje część swoich funduszy na rzecz badań nad komórkami macierzystymi. Po tym powiedział sobie: “Nie mogę poprzeć zabijania dziecka dla tej sprawy. Diabeł przyszedł tylnymi drzwiami, aby zwabić niczego nie podejrzewających uczestników do  rytuału, który w zasadzie jest podpisaniem kontaktu z diabłem do udziału w rodzaju aborcji.” Social media wciskają ludzia fałszywego ducha przynoszącego  śmierć. Dodaje “Bóg na pewno chce leczyć chorobę ALS, ale nie w ten sposób. Wróg przyszedł z tym do Ameryki przez tylne drzwi , co wydaje się być dobrej w sprawie, ale to tylko tak wygląda pozornie. . Jest to rodzaj szatańskiego ofiary. Wszystkie te ludzkie zarodki są uśmiercane. Jest to rodzaj kanibalizmu , ponieważ szał na to zjawisko jest tego przyczyną, ze ludzie dają do tego jednego funduszu zaniedbując inne dobre i szlachetne fundacje, które mają mieć lepsze intencje i bardziej moralne. Za ice bucket na pewno stoi duch  i to nie jest Duch Święty.

icebucket

Niedawno zmarł pomysłodawca tej akcji.

W sobotę 16 sierpnia 2014 zginął współzałożyciel i filantrop Corey Griffin w wieku 27 lat podczas nurkowania w Nantucket, w stanie Massachusetts. Jego śmierć jest bardzo niejasna i przypomina wielu z nas w spisku Świata w Illuminati “ofiarę krwi”

 

“Pieniądze powinniśmy dawać do dobrej gleby” – dodaje

Całość oryginału tutaj: http://www.maxresistance.com/ice-bucket-challenge-exposed-satanic-ritual/

 

 

Wersje angielskie filmików o Ice Bucket

 

 

Przestroga na przyszłość: mass media organizują jakąś akcję społeczną? nie bierz w tym udziału!

Updated: 29 sierpnia 2014 — 07:58

7 komentarzy

Add a Comment
  1. interesujące. To wszystko jest jak puzzle tej samej układanki. Czerń…..śmierć. Popatrzcie co jest modne, jakie kolory? czarne skóry, czarne garnitury, czarne rajstopy, czarne laptopy, czarne sutanny…

   1. Ostatni element Twojej listy chyba najbardziej 🙂

 1. Niezbyt polecany portal inne media podał że ma Ukrainie pozwolono na założenie kościoła szatana. Niedługo czeka nas albo porwanie albo wielki ucisk

 2. Jak poprzez zalewanie się lodem zabija zarodki? To nie może być prawda. To nie jest wcale prawda.

  1. Czytajmy ze zrozumieniem. Nie przez oblewanie się lodem, ale przez uczestnictwo w tej akcji, dzieki ktorej leczy sie ta chorobe takimi sposobami

 3. Nie leczy sie tej choroby, tylko robi sie badania w tym kierunku wykorzystujac komorki macierzyste z nienarodzonych (specjalnie do tego celu sztucznie zapladnianych zarodkow ludzkich=aborcja).
  Sa ponoc inne sposoby badan i inne instytuty zajmujace sie nimi, nie wykorzystujace do tego ístnien ludzkich.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: