Chrześcijanie biblijni. Nie wierz tak jak autorytety świata. W Jezusa wierz!

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Jak szatan nas gnębi?

Ma od tego cały aparat organizacyjny. W tym jakże krótkim filmiku wyjaśniona jest: wiara standardowego chrześcijanina, letniość, metody szatana i jego wynalazki. 6 minut powalającej szczerości szatana, poważnych oskarżeń szatana, których niestety nie da się obalić. Niestety sam byłem uczestnikiem jego gry ponieważ byłem politykiem

 

 

Pamiętajmy jednak, że Jezus przyszedł na świat nie tylko aby nas zbawić, ale dac nam swa moc nad demonami!!!! niewielka część z tego korzysta!!!!!

 

Oto dałem wam moc, abyście deptali po wężach i skorpionach i po wszelkiej potędze nieprzyjacielskiej, a nic wam nie zaszkodzi. Łk

Pójście za Jezusem, to ucieczka od prześladowań demonów. One się nas boją. Boją się Chrystusa w nas mieszkającego.

Szczerze pisząc miałem łzy w oczach. Bardzo rzadko się wzruszam na filmach.Ten mną zatrząsł. Mym sumieniem, wspomnieniami, przyszłością i przede wszystkim jeszcze raz ale to bardzo mocno uświadomił o co chodzi szatanowi, jak bardzo wszyscy mu ulegają. Jak standardowi chrześcijanie są obłudnymi ludźmi, czym jest hałas, że za batonika ludzie sprzedadzą Jezusa, że dają na tace kiedy ludzie biedują, że polityczna prawica i lewica to teatr szatana.

Oni już nawet produkują  filmy pokazujące sens tego świata i działania szatana. Śmiejąc się z  nas. Mimo podsuwania ludziom prawdy pod nos, ci nadal nic nie widzą.
Film ten w swym przesłaniu przebija inną  kultową produkcję –  “Adwokat diabła”.

Updated: 26 sierpnia 2014 — 22:16

1 Comment

Add a Comment
  1. Moja żona zadała pytanie na rozpoczęcie oglądania fragmentu czy ten diabeł przemawia w sądzie czy w kościele? On krzyczy, że stworzył hałas. Gdy byliśmy ostatnio na nabożeństwie u Babtystów na scenę wszedł potwornie głośny zespół muzyczny i kilka osób wraz z nami schroniło się do kawiarenki zborowej. Dzięki Bogu był z nami wierzący który interesuje się proroctwami i nwo, więc sobie pogadaliśmy. Potem nastąpiło różowe kazanko o tym, że ludzie lubią świętować. Jednak po powrocie z kościoła wziąłem lek przeciwbólowy bo rozsadzało mi głowę od słuchania muzyki chrześcijańskiej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: