Chrześcijanie biblijni. Nie wierz tak jak autorytety świata. W Jezusa wierz!

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Poseł Godson zakłada nowe stowarzyszenie CHRS

Wstrzymywałem się z komentarzem tego newsa, nie chcąc skrzywdzić Godsona, ale przemyślawszy sobie  szczegóły, źle oceniam jego osobę.

Owszem kilka razy głosował za wartościami chrześcijańskimi, ale czyż Stefan Niesiołowski niczym potomek Chama, najbardziej niemiły człowiek w Sejmie, nie był głównym trzonem partii ZCHN ( nie wiedzącym przypominam – Związek Chrześcijańsko Narodowy)?

 

Polityka miłości byłej partii Godsona

 

 

Z początku ważyłem za i przeciw tej inicjatywy Godsona. Pomyślałem: może to dobrze, może wartości chrześcijańskie będą “reklamowane”.

Będąc wrażliwym społecznie pomyślałem jednak, jak bardzo codziennie mnie boli skutek rządów PO. Chcąc być rzetelnym przejrzałem kariere polityczną Godsona, czy aby nie popełnił niedawno błędu wst epując do PO, partii reżimowej. To można by mu wybaczyć. Niestety jest inaczej:

 

21 stycznia 2004 został członkiem Platformy Obywatelskiej. Zasiadał w radzie osiedla Olechów-Janów, będąc jednocześnie wiceprzewodniczącym zarządu tej jednostki. W wyborach samorządowych w 2006 bez powodzenia kandydował do łódzkiej rady miasta z ramienia PO. Mandat objął w styczniu 2008, stając się pierwszym ciemnoskórym radnym tego miasta. W wyborach parlamentarnych w 2007 startował także do Sejmu z listy PO, zajmując wśród przedstawicieli tego ugrupowania siódme miejsce z wynikiem 3807 głosów[7].

W wyborach samorządowych w 2010 został zgłoszony jako kandydat do rady miejskiej Łodzi z ramienia Platformy Obywatelskiej, uzyskując reelekcję z poparciem 4736 głosujących, co stanowiło drugi najlepszy indywidualny wynik w Łodzi[8]. W wyniku wyboru Hanny Zdanowskiej na prezydenta Łodzi objął po niej mandat poselski z listy Platformy Obywatelskiej RP. 14 grudnia 2010 złożył ślubowanie w Sejmie[9]. Stał się pierwszym czarnoskórym parlamentarzystą w Polsce[10].

W wyborach parlamentarnych w 2011 uzyskał reelekcję, startując ponownie z ramienia PO i otrzymując 29 832 głosy[11]. 27 sierpnia 2013 złożył rezygnację z członkostwa w Platformie Obywatelskiej i klubie parlamentarnym tej partii, zostając posłem niezrzeszonym[12]. W ramach projektu „Godzina dla Polski”, wraz z innymi byłymi posłami PO Jarosławem Gowinem i Jackiem Żalkiem, w październiku tego samego roku podpisał porozumienie o współpracy programowej z partią Polska Jest Najważniejsza[13] i następnie ze Stowarzyszeniem „Republikanie” (założonym przez posła Przemysława Wiplera)[14]. W grudniu 2013 został współzałożycielem nowo utworzonej partii Polska Razem[15], objął w niej funkcję wiceprezesa. Został także szefem partii w województwie łódzkim. W styczniu 2014 założył fundację Chrześcijański Ruch Społeczny[16][17]. Przystąpił także do ochotniczej straży pożarnej[18]. Był liderem łódzkiej listy Polski Razem w wyborach do Parlamentu Europejskiego w 2014. Otrzymał 7882 głosy[19], jednak partia nie osiągnęła progu wyborczego. 26 czerwca tego samego roku zrezygnował z funkcji wiceprezesa partii, a dzień później został z niej wykluczony po tym, jak zagłosował za udzieleniem wotum zaufania rządowi Donalda Tuska.

 

Czy można takiemu człowiekowi ufać, który poparł rząd niszczacy polskie rodziny, gdzie ledwo wiąże się koniec z końcem, gdzie umiera się w kolejce do lekarza specjalisty, na zabieg? czy można ufać człowiekowi, który poparł rząd legalizujący związki homo? ABSOLUTNIE NIE.

“Chrześcijanin”, który był w tej samej partii co człowiek wymachujący wibratorem i pijący wódkę na ulicy

 

Czyżby p. Godson nie widział także nepotyzmu swego koalicjanta? http://www.se.pl/wydarzenia/kraj/dzieciak-z-psl-u-znalaz-fuche-u-premiera_417266.html

PSL słynie z tego.

Jak widać p. Godson ma podwójne morale.

 

Poza tym dochodza inne kwestie. Wejdźmy na stronę http://chrs.pl/

Rzuca się wnet hasło:  CHRZEŚCIJAŃSKI RUCH SPOŁECZNY – POLITYKA TO SPOSÓB SŁUŻENIA INNYM.

Od kiedy to politycy służą ludziom w Polsce? po prostu p. Godson strzelił sobie samobója

 

Po kliknięciu na zdjęcie na stronie głównej mamy inne hasło: SŁUŻĄC TOBIE SŁUŻE BOGU.

Jakie są efekty tej służby? od 2004 roku, a wiec przez 10lat w partii reżimowej!!!!!

Jak można w ten sposób bez skrupułów pragnąć dostać się do sejmu wykorzystując do tego Boga.

Bardziej wzbudza moje zaufanie Korwin Mikke cytując Biblię, niż Godson wybierając sobie jako hasło Boga.

Myślę, że wiele chrześcijan się na to nabierze, tak jak wielu Polaków się nabierało na takie hasła jak: Bóg, Honor, Ojczyzna. W imię tych haseł pod przewodnictwem tak naprawdę Jezuitów, masonów jak ich zwał tak zwał, Polacy krew przelewali za nic. Takimi hasłami byli karmieni młodzi uczestnicy Powstania Warszawskiego.

Bóg, to nie slogany. Bóg to życie wg Jego prawa –  Prawa Bożego. Godson był w partii będącej przeciw prawu Bożemu. W decydującym momencie jeszcze w tym roku poparł Tuska, co go definitywnie przekreśla.

Dodatkowo, zauważyłem poza hasłami interesującą rzecz. Jest numer konta, ale nie ma treści  na stronie “O nas’.

http://chrs.pl/stowarzyszenie/o-nas2/

Czyli mam wpłacać pieniądze nie znając organizacji?

Panie Godson po biblijNemu:

 

“PO OWOCACH ICH POZNACIE”

 Zbyt dużo zła widzę na co dzień, abym złapał się na Pana chwyty.

 

 

ps

 

Wybory samorządowe mają się odbyć 16 listopada, a więc 5 dni po Święcie Niepodległości. Czyżby coś szykowali na 11.11.2014?

 

http://wiadomosci.onet.pl/kraj/wybory-samorzadowe-odbeda-sie-16-listopada/8fzbw

Updated: 21 sierpnia 2014 — 11:25

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: