Odpowiedź na to pytanie jest niczym odgadnięcie, ile diabłów mieści się na końcu szpilki. Gdyby spytać przeciętnego katolika, zapewne nie miałby o tym zielonego pojęcia. Natomiast już wskazać różnice pomiędzy wszystkimi matkami boskimi mogłoby wprowadzić  w konsternacje.

Tak więc mamy:

1. Czarną Madonnę

2. Częstochowską

3. Z Gwadelupy

4. Fatimska

5. Szkaplerzna (ciekawe czy katolicy słyszeli o niej)

6. Śnieżna

7. Ostrobramska

8. Piekarska

9. Licheńska

 

 

 

Pomijam już fakt, że nie ma o takich mowy w Biblii, co przeciętnego katolika średnio interesuje, ale sam fakt ich dużej ilości stanowi drwiny z człowieka.

Tym torem idąc, można określić, że mamy Jezusa z Nazaretu, z Poznania, Nowego Jorku i Śnieżnego co byłoby oczywiście profanacją.

 

Jak wygląda tzw matka boska fatimska:

 

fatimska

Czy przypomina Wam to coś?

 

buddysci

Ten sam układ rąk. Nawet katol Cejrowski powiedział, że Buddyzm jest religią satanistyczną. Sposób składania rąk nie jest jedynym wspólnym elementem łączącym katolicyzm z buddzymem. Jest nim jak to niedawno pisałem miłość do dzwonów.

O składaniu rąk napisałem tutaj: http://detektywprawdy.blogspot.com.au/2012/12/czym-jest-skadanie-rak-do-modlitwy.html

Wpajanie ludziom niezliczonej ilości matek boskich jest kpiną z ich inteligencji i potwierdzeniem sensowności słowa Parafianin:

 

przestarzałe: człowiek bez ogłady, wykształcenia, zacofany, ograniczony

http://sjp.pl/parafianin

 

Dla jasności. Niestety, ale to nie jest moja ironia i nie moja interpretacja słowa Parafianin. To jest po prostu język polski.

 

Ojcowie i hierarchowie kościoła rzymskiego doskonale wiedzą, że ludzi nie interesuje prawda więc mogą im wszystko wmówić. Jeśli zechcą stworzą matke boską oczyszczalni ścieków tak, jak poświęcił ścieki pewien ksiądz w Czarnożyłach:

 

czyszczeniesciekow

 

Jak to napisali internauci: “święcenie kanalizacji przez proboszcza i kanonika – bo w Polsce nawet kupa powinna płynąć na święconej fali.”

Kto wie, czy nie jest kolejną kpiną z ludzi nazwa stolicy apostolskiej  (łac. Sancta Sedes)

http://pl.wikipedia.org/wiki/Stolica_Apostolska

 

Parafrazując księgę objawienia w Watykanie jest kupa nieczystości.

“I zawołał donośnym głosem: Upadł, upadł Wielki Babilon i stał się siedliskiem demonów i schronieniem wszelkiego ducha nieczystego i schronieniem wszelkiego ptactwa nieczystego i wstrętnego.”

 

W Kościele Rzymskim jest tyle prawd ile matek boskich i  do każdej obrazu kościół nakazuje się modlić co jest jednym z najcięższych grzechów – grzechem bałwochwalstwa.