Chrześcijanie biblijni. Nie wierz tak jak autorytety świata. W Jezusa wierz!

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Zwierzę, które widziałeś, było i już go nie ma, i znowu wyjdzie z otchłani. Powstaje Państwo Islamskie

Najprawdopodobniej jesteśmy świadkami spełniania tego proroctwa z księgi Objawienia:

ap17

(8) Zwierzę, które widziałeś, było i już go nie ma, i znowu wyjdzie z otchłani, i pójdzie na zatracenie. I zdumieją się mieszkańcy ziemi, których imiona nie są zapisane w księdze żywota od założenia świata, gdy ujrzą, że zwierzę to było i że go nie ma, i że znowu będzie. (9) Tu trzeba umysłu obdarzonego mądrością. Siedem głów, to siedem pagórków, na których rozsiadła się kobieta, i siedmiu jest królów; (10) pięciu upadło, jeden jest, inny jeszcze nie przyszedł, a gdy przyjdzie, będzie mógł krótko tylko pozostać. (11) A zwierzę, które było, a już go nie ma, jest ósmym, i jest z owych siedmiu, idzie na zatracenie. (12) A dziesięć rogów, które widziałeś, to dziesięciu królów, którzy jeszcze nie objęli królestwa, lecz obejmą władzę jako królowie na jedną godzinę wraz ze zwierzęciem. (13) Ci są jednej myśli, i oddadzą moc i władzę swoją zwierzęciu. (14) Będą oni walczyć z Barankiem, lecz Baranek zwycięży ich, bo jest Panem panów i Królem królów, a z nim ci, którzy są powołani i wybrani, oraz wierni. (15) I mówi do mnie: Wody, które widziałeś, nad którymi rozsiadła się wszetecznica, to ludy i tłumy, i narody, i języki. (16) A dziesięć rogów, które widziałeś, i zwierzę, ci znienawidzą wszetecznicę i spustoszą ją, i ogołocą, i ciało jej jeść będą, i spalą ją w ogniu. (17) Bóg bowiem natchnął serca ich, by wykonali jego postanowienie i by działali jednomyślnie, i oddali swoją władzę królewską zwierzęciu, aż wypełnią się wyroki Boże. (18) A kobieta, którą widziałeś, to wielkie miasto, które panuje nad królami ziemi.

 

Pisałem o tym ok pół roku temu

http://detektywprawdy.blogspot.com/2013/11/antychryst-nadchodzi.html

 

Tymczasem, ledwo kilka 30 minut temu przeczytałem takie info:

 

Ugrupowanie dżihadystyczne Islamskie Państwo Iraku i Lewantu (ISIL), walczące w Iraku i Syrii, ogłosiło utworzenie kalifatu, reżimu polityczno-religijnego, który zniknął przed blisko stu laty – wynika z nagrania audio zamieszczonego w sieci. Oficjalna nazwa nowego kraju brzmi: “Państwo Islamskie

W nagraniu ISIL ogłasza, że od tej pory nazywa się “Państwem Islamskim”. Informuje, że desygnowało swego przywódcę Abu Bakr Al-Bagdadiego na “kalifa”, a więc – jak tłumaczy – “przywódcę muzułmanów wszędzie na świecie”.

Kalifat ma powstać na terenach przejętych przez ISIL w Syrii i Iraku. – Podczas posiedzenia szura (rada) Państwa Islamskiego postanowiła ogłosić powstanie kalifatu islamskiego i mianować kalifa państwa muzułmanów. Szejk al-Bagdadi został mianowany na kalifa muzułmanów – ogłosił w tym nagraniu rzecznik ISIL Abu Mohammed al-Adnani. Bagdadi “przyjął tę nominację i stał się w ten sposób kalifem muzułmanów wszędzie (na świecie)” – dodał Adnani.

Czterech pierwszych kalifów, którzy rządzili po śmierci proroka Mahometa, nazywanych było sprawiedliwymi. Kalifat przeżywał złoty wiek za czasów dynastii Ummajadów (661-750 r. n.e.), których stolicą był Damaszek, i Abbasydów (750-1517 r. n.e) – ze stolicą w Bagdadzie. Kalifat upadł wraz z imperium otomańskim, został zniesiony w 1924 r.

Utworzenie islamskiego kalifatu – czyli państwa rządzonego w oparciu o najbardziej radykalne islamskie prawo – było celem dżihadystów. Wywodzące się z Al-Kaidy ugrupowanie powstało na początki XXI wieku w Iraku, gdzie dokonywało licznych zamachów terrorystycznych.

Po wybuchu wojny domowej w Syrii, dołączyło się do walki z armią prezydenta Baszara al-Asada, ale również z innymi, nie tak radykalnymi, ugrupowaniami opozycyjnymi. Obecnie kontroluje część terytorium Syrii, a także pólnocno-zachodnie rejony Iraku, w tym ważne miasto Mosul. Szacuje się, że grupa dysponuje około 10 tysiącami bojowników.

Doradca premiera Iraku: obecny kryzys groźniejszy niż ten z lat 2006-07

– Kryzys, który w ostatnich tygodniach pogrążył Irak w chaosie, jest bardziej niebezpieczny od konfliktu na tle wyznaniowym z lat 2006-07, w następstwie którego śmierć poniosły dziesiątki tysięcy ludzi – ocenił doradca premiera Iraku.

“Teraz jest bardziej niebezpiecznie (…) niż w 2006 i 2007 r.” podczas konfliktu między szyitami i sunnitami – odpowiedział AFP Amer Chuzai, doradca szyickiego premiera Nuriego al-Malikiego, na pytanie o sprawę pojednania narodowego.

Do tej pory grupy aktywistów prowadziły “wojnę na tle wyznaniowym, ale obecnie wojna jest bardziej zorganizowana”, a możliwości bojowników większe – zaznaczył.

Od czasu inwazji wojsk USA, które w 2003 roku obaliły sunnickiego dyktatora Saddama Husajna, rola irackich szyitów sukcesywnie rosła. Zdominowany przez szyitów rząd w Bagdadzie, któremu pomagają Stany Zjednoczone, jest teraz wspierany militarnie przez szyicki Iran i rządzoną przez alawitów Syrię.

Według ekspertów włączenie się do wojny tych dwóch państw, wrogo nastawionych do USA, grozi eskalacją konfliktu na cały szeroko rozumiany Bliski Wschód i skłóceniem Waszyngtonu z jego tradycyjnymi sojusznikami w regionie, takimi jak Arabia Saudyjska.

W latach 2006-2007 fala przemocy na tle wyznaniowym doprowadziła kraj na krawędź wybuchu wojny domowej.”

“.

 

 

http://wiadomosci.onet.pl/swiat/dzihadysci-oglaszaja-powstanie-kalifatu-nowego-muzulmanskiego-panstwa/rmsg3

 

Jest wielce prawdopodobne, że w ciągu kilku lat a nawet raczej miesięcy zostanie utworzone potężne imperium Islamskie.  Na dzień dzisiejszy wygląda to dokładnie jak w Biblii “I zdumieją się mieszkańcy ziemi, których imiona nie są zapisane w księdze żywota od założenia świata, gdy ujrzą, że zwierzę to było i że go nie ma, i że znowu będzie“. Nikt w to nie wierzy przy pozornie silnej Ameryce i UE. Prawda jest jednak taka, że Obama rozwala od wewnątrz tę siłę a i są przymiarki do ataku na uSA. Co do UE to prawdopodobnie czeka nas wielki, potężny kryzys, rozpad UE. Byc może dlatego doszły do władzy ugrupowania antyeuropejskie. Kto wie, czy Europę nie czeka konflikt z Rosją Osłabiona Europa i USA dadzą zapłon do utworzenia silnego imperium islamskiego.

 

Tak jak piszę od około pół roku żyjemy w czasach końca. Jeśli będzie porwanie to zapewne w ciągu góra roku poczym Wielki Ucisk. To są tylko moje domniemania. Jak będzie to czas pokaże.

 

 

Updated: 29 czerwca 2014 — 23:38

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: