poselgodson

 

Dowiadujemy się dzisiaj, że:

 

“Rząd Donalda Tuska uzyskał w Sejmie wotum zaufania. Za wnioskiem premiera zagłosowało 237 posłów. Jedną z osób, które poparły ten wniosek był… John Godson – kiedyś poseł PO, a dziś – jeden z polityków Polski Razem. “Miałem dylemat jak postąpić wiedząc, że ta decyzja może wpłynąć na moją dalszą aktywność polityczną, w tym jej zakończenie. Ale zadając sobie pytanie, co zrobiłby Jezus – nie miałem już wątpliwości” – tłumaczy ten krok na swojej stronie internetowej.”

http://wiadomosci.onet.pl/kraj/zaskakujacy-krok-godsona-poparl-rzad-tuska/by6y4

 

Nawet nie muszę pisać własnego komentarza do tej wypowiedzi …pastora. Zacytuje komentarz jednego z czytelników onet.pl najdosadniej oceniający tę wypowiedź.

Godson nie bardzo rozumiesz te ewangielie, Jezus zapytal ‘kto jest bez grzechu niech pierwszy rzuci kamien’ ale jednoczesnie do kobiety powiedzial ‘idz i nie grzesz wiecej’. Godson dopasowales fragment ewangeli, ktory ci najbardziej pasowal do realizacji swojego wyboru. Jezus z pewnoscia nie zachowalby sie tak jak ty i nie popieralby zla. Godson straciles w moich oczach miano osoby uczciwej moralnie, nie umiesz dokonac wyboru miedzy dobrem a zlem a wiec nie uzywaj postaci Jezusa do wlasnych chorych politycznie interesow. Godson swoich chorych pomyslow nie przypisuj Jezusowi bo On nie ma z tym nic wspolnego i nigdy by takiego wyboru nie dokonał

 

I jeszcze inny komentarz:

Panie Godson!!Proszę mi wierzyć Jezus z pańska decyzją nie miał NIC wspólnego!!raczej ten drugi!!!Nie wiem jak pan się modlił ale jestem przerażony, panie Godson….. 6500 osób w zeszłym roku odebrało sobie życie z biedy , depresji spowodowanej wyrzuceniem z mieszkania za długi przez komornika, czy zniszczenia przez Urząd Skarbowy!!!!wg pana tez Jezus im to podpowiedział???Wstyd mi bo jestem dzieckiem pastora mój tata uważa inaczej niż pan, tez się modlimy codziennie!!!

Z wypowiedzi Godsona wynika także, że gdyby Jezus żył w czasach demokracji, to nie zagłosowałby na osoby sprzyjające społeczeństwu o wysokim morale, tylko na osoby prezentujące  niziny moralności na skrajnych grzeszników. Wg Godsona Jezus by głosował na ludzi, którzy nekają innych sanepidem, zabieraja 80% pieniędzy w podatkach a do tego wulgaryzują prywatnie….

Hipokryzja i wycieranie sobie twarzy Jezusem Chrystusem. Obłudne pojmowanie dobra i zła.

 

godson

 

Panie Godson…jesteś spalony jako polityk i chrześcijanin….a szkoda. Wielu myślało, że jesteś po stronie Boga