Chrześcijanie biblijni. Nie wierz tak jak autorytety świata. W Jezusa wierz!

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Poseł (pastor) Godson nadinterpretuje ewangelię

poselgodson

 

Dowiadujemy się dzisiaj, że:

 

“Rząd Donalda Tuska uzyskał w Sejmie wotum zaufania. Za wnioskiem premiera zagłosowało 237 posłów. Jedną z osób, które poparły ten wniosek był… John Godson – kiedyś poseł PO, a dziś – jeden z polityków Polski Razem. “Miałem dylemat jak postąpić wiedząc, że ta decyzja może wpłynąć na moją dalszą aktywność polityczną, w tym jej zakończenie. Ale zadając sobie pytanie, co zrobiłby Jezus – nie miałem już wątpliwości” – tłumaczy ten krok na swojej stronie internetowej.”

http://wiadomosci.onet.pl/kraj/zaskakujacy-krok-godsona-poparl-rzad-tuska/by6y4

 

Nawet nie muszę pisać własnego komentarza do tej wypowiedzi …pastora. Zacytuje komentarz jednego z czytelników onet.pl najdosadniej oceniający tę wypowiedź.

Godson nie bardzo rozumiesz te ewangielie, Jezus zapytal ‘kto jest bez grzechu niech pierwszy rzuci kamien’ ale jednoczesnie do kobiety powiedzial ‘idz i nie grzesz wiecej’. Godson dopasowales fragment ewangeli, ktory ci najbardziej pasowal do realizacji swojego wyboru. Jezus z pewnoscia nie zachowalby sie tak jak ty i nie popieralby zla. Godson straciles w moich oczach miano osoby uczciwej moralnie, nie umiesz dokonac wyboru miedzy dobrem a zlem a wiec nie uzywaj postaci Jezusa do wlasnych chorych politycznie interesow. Godson swoich chorych pomyslow nie przypisuj Jezusowi bo On nie ma z tym nic wspolnego i nigdy by takiego wyboru nie dokonał

 

I jeszcze inny komentarz:

Panie Godson!!Proszę mi wierzyć Jezus z pańska decyzją nie miał NIC wspólnego!!raczej ten drugi!!!Nie wiem jak pan się modlił ale jestem przerażony, panie Godson….. 6500 osób w zeszłym roku odebrało sobie życie z biedy , depresji spowodowanej wyrzuceniem z mieszkania za długi przez komornika, czy zniszczenia przez Urząd Skarbowy!!!!wg pana tez Jezus im to podpowiedział???Wstyd mi bo jestem dzieckiem pastora mój tata uważa inaczej niż pan, tez się modlimy codziennie!!!

Z wypowiedzi Godsona wynika także, że gdyby Jezus żył w czasach demokracji, to nie zagłosowałby na osoby sprzyjające społeczeństwu o wysokim morale, tylko na osoby prezentujące  niziny moralności na skrajnych grzeszników. Wg Godsona Jezus by głosował na ludzi, którzy nekają innych sanepidem, zabieraja 80% pieniędzy w podatkach a do tego wulgaryzują prywatnie….

Hipokryzja i wycieranie sobie twarzy Jezusem Chrystusem. Obłudne pojmowanie dobra i zła.

 

godson

 

Panie Godson…jesteś spalony jako polityk i chrześcijanin….a szkoda. Wielu myślało, że jesteś po stronie Boga

Updated: 10 lipca 2014 — 08:56

8 komentarzy

Add a Comment
  1. dobre. Umieszczę pod tekstem 🙂

  2. i o chrześcijanach w postach… też cała prawda niestety, co objawienia nawet jednego w życiu nie mieli od żywego Boga i w ogóle nie mają pojęcia co myśleć o kimś kto je dostał… Bóg robi co chce i nie przejmuje się jak to wygląda w oczach innych ludzi. Drodzy bracia, pokorę udajecie w niedzielę, a jakby wam Pan nakazał w widzeniu wykonać polecenie to by guzik było z pokory. Pastor Godson jest bardzo odważnym człowiekiem – nie zazdroszczę mu… Boże zmiłuj się nad Naszym krajem, bo tu mam wrażenie nikt nie wie co czyni i co gada … Jak można osąd, przekleństwo i rasizm w jednym zdaniu stawiać z Jezusem ??? Kto przez was przemawia? zastanówcie się…

   1. Nikt tu nie okazał rasizmu.

    ” Drodzy bracia, pokorę udajecie w niedzielę,”

    Drogie dziecko (dla mnie mentalnie jesteś dzieckiem), nikt tu pokory w niedzielę nie udaje, choćby z tego względu, że jeśli już, to czcimy Szabat a więc piatek i sobotę. Po drugie fajnie sie broni człowieka za komputerkiem w ciepełku, kiedy ludzie umierają w kolejce do lekarza, przedsiębiorcy popełniają samobójstwo przez US ( urzędy skarbowe bo pewnie nie wiesz co to jest), młodzież emigruje opuszczając rodziny w tym często zostawiając dzieci. Ta Twoja wrażliwość jest szatańska. Przypomina mi właścicieli piesków, którzy bronią zwierzęta zaniedbując ludzi.

    Godson tylko przebywając w PO okazał dowód na antychrześcijaństwo. Głosowanie, popieranie PO jest jak poparcie Hitlera.

    Taki wpis jak tej “dziewczynki” pokazuje, że ludzie nie potrafią rozróżniać dobra od zła i dlatego mamy taki sejm jaki mamy.

    I jeszcze jedna ważna sprawa na koniec. Nie wolno nam osądzać ludzi, ale takich z którymi nie mamy relacji. Hitlera, Stalina mamy prawo osądzić ponieważ byli ludobójcami. Ich czyny były złe. Jesli ktoś uważa, że nie mamy prawa w ten sposób ich osądzić to zapraszam do polemiki. Mamy także prawo a nawet obowiązek ocenić polityków, gdyż Ci maja wpływ na losy ludzi. Nie mamy za to prawa np osądzać matki Madzi, gdyż nie jest to nasza sprawa.
    Może i ostro napisałem, ale co ten rząd czyni z ludźmi? UPODLA, ZABIJA, KALECZY, OKRADA!!!!!!!!!
    Kto ma zwrócić uwagę politykowi uważającemu się za chrześcijanina jak nie my chrześcijanie wyborcy? jak on ma sie opamiętać, że sprzyja Złu?

 1. Godson to dobry człowiek, nie pastwcie się nad nim. Miał dylemat i podjął decyzję, każdy ma prawo ocenić tą decyzję ale najważniejsze to kierować się miłością a nie nienawiścią. Nienawiść nie pochodzi od Boga, kto się nią karmi potem takie owoce wydaje. Zdrowy chłodny osąd a nie jazda po bandzie. Pozdrawiam i modle się za dobre rozwiązania dla naszego kraju.

  1. chyba nikt sie tu nie kieruje nienawiścią. Godson piastuje funkcję publiczną i podlega ocenie. W kontekście jego wypowiedzi mamy nie tylko prawo ale i obowiązek go ocenić. Gdyby nie był pastorem, to kryteria oceny byłyby inne. Wiedział co mówi.

   To ciekawe, że Godson to doby człowiek. Na jakiej podstawie tak uważasz?

   I teraz okazuje się, iż Godson jest ofiarą napastliwych chrześcijan. Biedny Godson….

   Ludzie popełniają samobójstwa, mamy eurosieroty, większość musi przezyć za 1200zl/mc, ścigający sanepid, etc etc a tu pokrzywdzony Godson. To jakaś masakra. Nie mam współczucia dla zła oaz dla popierania zła.

   “Wy, którzy miłujecie Pana, miejcie w nienawiści zło!”

   Tak samo nie lubię PISu partii, która wielokrotnie brała udział w rządach ale dbała tylko o własne stołki.

   Mamy kochać bliźnich, ale nienawidzić zła. Godsonem zawładnęło Zło. Gdyby był chrześcijaninem, to by wyszedł z tej partii. Ja bym na pewno tam nie był. PO to partia degeneracka, upodlająca Polaków. Godson bierze w tym udział.

   1. Moja opinia o tym, że jest dobrym człowiekiem wynika z obserwacji jego dotychczasowej działalności oraz z wypowiedzi ludzi, którzy go dobrze znają – jest to moja prywatna opinia. Zastosowałem skrót myślowy odnośnie nienawiści, nie chodzi mi o nienawiść do p. Godsona tylko o nienawiść w czystej postaci np: do premiera, ministrów, ludzi o odmiennych pogladach. Czysta kalkulacja, bez emocji. To że stan naszego państwa jest jaki jest wynika z niewłaściwych postaw polityków i o tym trzeba mówić i trzeba budować front który zmieni tych polityków na takich ludzi, którzy swoje obowiązki będą wykonywać z myślą o obywatelach naszego państwa. Jesteśmy w momencie w którym możemy coś zmienić w tym kraju, oby było to zgodne z wolą Bożą. Pozdrawiam

    1. ” Jesteśmy w momencie w którym możemy coś zmienić w tym kraju, oby było to zgodne z wolą Bożą”.

     Dokładnie, jest to moment przełomowy. Oby nie był sterowany. Jednak nawet jeśli ,to i tak za zgodą Boga.

     Zła mamy nienawidzić, ale nie ludzi. To oznacza, że jeśli blźni czyni źle, a Godson, Tusk tak czyni, to powinniśmy się od nich odciąć jak od pogan, ale nie wkładać nienawiści w te relacje.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: