Chrystusowcy biblijni. Nie wierz tak jak autorytety świata. W Jezusa wierz!

Chrystusowcy biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

System się boi Nowej Prawicy, czyli mainpulacja na 102

Na partie Korwina glosuje od mniej więcej 1994roku. Nigdy jednak  nie spotkałem się z tak zmasowanym, bezpardonowym  atakiem na Korwina Mikke jak ma miejsce w obecnych wyborach do eurosejmu 2014. To wszystko przez kilka sondaży z rzędu dających ugrupowaniu Korwina Mikke – Nowej Prawicy wynik przekraczający próg wyborczy. Oto one:

 

 

CBOS 14/05 PIS 33.0 PO 34.0 SLD 9.0 KNP 10.0 PSL 4.0 TR 4.0 PR 2.0 SP 2.0 RN 0.0
TNS Polska dla TVP 11/05      27.0 24.0 11.0 7.0 5.0 3.0 3.0 4.0 0.0
Estymator 10/05     30.0 35.0 13.0 4.0 6.0 4.0 4.0 3.0 1.0
Homo Homini 07/05      30.0 31.0 13.0 5.0 7.0 6.0 3.0 4.0 1.0
Ewybory.eu 03/05       33.0 27.4 11.3 9.1 3.5 5.4 5.5 1.2 3.6

 

źródło: eurowybory.eu

 

Dlaczego pisze o tym na blogu w gruncie rzeczy chrześcijańskim? ano dlatego, że domeną świata szatana jest kłamstwo.

Cytaty z Biblii:

Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli – Jana 8:32

O czym tu jest mowa? o tym, jesteśmy w niewoli a czynnikiem determinującym nasze wyzwolenie jest PRAWDA.

Przeciwieństwem prawdy jest kłamstwo.

ap.

(15) Na zewnątrz są psy, guślarze, rozpustnicy, zabójcy, bałwochwalcy i każdy, kto kłamstwo kocha i nim żyje.

(27) A nic nieczystego do niego nie wejdzie ani ten, co popełnia ohydę i kłamstwo, lecz tylko zapisani w księdze życia Baranka.

 

Efezjan

(25) Dlatego odrzuciwszy kłamstwo: niech każdy z was mówi prawdę do bliźniego, bo jesteście nawzajem dla siebie członkami.

Jana

44) Wy macie diabła za ojca i chcecie spełniać pożądania waszego ojca. Od początku był on zabójcą i w prawdzie nie wytrwał, bo prawdy w nim nie ma. Kiedy mówi kłamstwo, od siebie mówi, bo jest kłamcą i ojcem kłamstwa.

 

Jako naśladowca Jezusa Chrystusa uważam, że prawdziwy chrześcijanin w świetle Biblii nie powinien głosować na partie antybiblijne jakimi są: PO, PSL, Twój Ruch.

Atrybutem ludzi szatana jest kłamstwo

Jak to wygląda w przypadku oceny Nowej Prawicy:

 

Jestem daleki od wielbienia Korwina Mikke, ale system kłamców i morderców boi się PRAWDY, którą głoszą inni przedstawiciele KNP. Oni się boją mody na prawdę.

Sytuację wzmacnia przejście posła PIS do Nowej Prawicy właśnie a to jest sygnał dla systemu, że coś się dzieje. W ten sposób KNP nie będąc w sejmie ma swego posła.

 

Widać to również po artykule na Fronda.pl

 

“Na ostatnim miejscu uplasował się eurosceptyczna i prorosyjska formacja Janusza Korwina-Mikkego z wynikiem 5,2 proc”

Większych kłamstw o KNP nie czytałem. Nowa Prawica jest za chłodnym ahistorycznym podejściu do handlu z partnerami. Fronda jak przystało na katolicki portal podsyca nienawiść do Rosji

To już nie pierwszy raz frondy – tuby katolickiej o czym pisałem:

http://detektywprawdy.pl/2014/03/05/fronda-pl-manipuluje-ludzmi-piszac-o-wyniku-sondazu-polacy-w-razie-wojny-nie-chca-walczyc-z-rosja/

Poniżej wyrwana z kontekst wypowiedź przedstawicielki przybudówki PO – Twojego Ruchu

Jak było słychać mimo apelu tej “Pani” żadna kobieta się nie odezwała zgodnie zresztą z Pawłem apostołem:

W I Liście do Tymoteusza 2, 11-15 Paweł wzywa kobiety do uległości i spokoju i zakazuje im nauczania: „Kobieta niech się uczy w cichości i w pełnej uległości; Nie pozwalam zaś kobiecie nauczać ani wynosić się nad męża; natomiast powinna zachowywać się spokojnie. Bo najpierw został stworzony Adam, potem Ewa. I nie Adam został zwiedziony, lecz kobieta, gdy została zwiedziona, popadła w grzech; Lecz dostąpi zbawienia przez macierzyństwo, jeśli trwać będzie w wierze i w miłości, i w świątobliwości, i w skromności.”

 

Zapytam retorycznie kolegów: czy chcielibyście mieć taką małżonkę jak ta pani z Twojego Ruchu? czy wyobrażacie sobie dogadywanie się z kims takim na co dzień? kobietą z nazwy tylko, bo wyemancypowaną?

Wg mnie ta pani dobrze by wyglądała z brodą raczej niż z mężem.

 

Więcej o nagonce na KNP ttaj:  http://pikio.pl/festiwal-oczerniania-knp-rozpoczal-sie/

Co do osoby Korwina, to mam obawy czy znów tuż przed wyborami nie wypali z czymś kompromitującym partie… Czas pokaże. Ja głosuje na Konrada Berkowicza z KNP. Miałem najpierw na wybory nie iść, ale jak dowiedziałem się, że będzie kandydował Hartmann postanowiłem zdanie zmienić, zwłaszcza że Nowa Prawica przekracza w sondażach próg wyborczy.

Jest wielce możliwe, że otwarte salony dla Korwina są wynikiem działań służb specjalnych celem zabrania elektoratu PISowi. Służby liczą, że KNP nie wejdzie jesli odpowiednio obsmarują samego szefa KNP. Skutek może być przeciwny: uwolnienie reakcji łańcuchowej wśród wolnościowców.

Co by nie mówić o Korwinie to jest jedyną osobą krytykującą Islamizację Europy i wysokie podatki. Korwin jest także jedyną osobą cytującą Biblię. Jak widac systemowi to nie jest na rękę.

 

Módlmy się za Polaków aby dnia 25.05 podjęli mądrą decyzję, żeby wybrali ludzi, którzy są najbliżej Boga. Nawet gdyby to mieli być politycy z PIS podtrzymujący ten system.

 

1 Comment

Add a Comment
  1. Już mnie skórkowańcy z natemat.pl zaczęli blokować, zostawiają tylko takie wpisy zwolenników KNP, do których można się przyczepić, zbyt emocjonalne albo z nie dość szczelną argumentacją. Za to do woli mogą się tam panoszyć specjaliści od tolerancyjnego wyzywania ludzi prawicy od faszystów i oczerniania wolnościowca JKM jako rzekomego wroga wolności. Np. niejaki Aleksander Mak, którego posty często są na samej górze listy komentarzy, nawet jeśli nie mają największej ilości polubień. Ta persona już w ogóle chyba należy do jakiegoś ściśle chronionego grona, to najmniejsza krytyka jego słów = ban. Propagandziści, dezinformatorzy i cenzorzy na tydzień przed wyborami zaczęli już jazdę po bandzie bez żadnych oporów. Ciekawe, czy utrzymają w ryzach szeregi pożytecznych nieświadomych ludzi. Widać już bez żadnych wątpliwości, w jakim kraju żyjemy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: