Pod pretekstem bezpieczeństwa dzieci. Co ważne, to dzieje się to w kraju takim jak Rosja, w której nie spodziewalibyśmy się taki szybkiego “postępu” i chipizacji.

 

Jeszcze ok 4 lata temu traktowałem chipizację jako teorię spiskową. Około 2 lata temu myślałem, że jest to odległa rzeczywistość. Jak widać w obu przypadkach się myliłem.

Teraz powstaje pytanie: jak zareaguje na chipizację polskie społeczeństwo?  i pytanie retoryczne: czy społeczeństwo będzie wiedzieć, że jeśli będzie to tatuaż elektroniczny iż jest to biblijny znak bestii z apokalipsy?

Ap. 13

15) I dano mu tchnąć ducha w posąg zwierzęcia, aby posąg zwierzęcia przemówił i sprawił, że wszyscy, którzy nie oddali pokłonu posągowi zwierzęcia, zostaną zabici. (16) On też sprawia, że wszyscy, mali i wielcy, bogaci i ubodzy, wolni i niewolnicy otrzymują znamię na swojej prawej ręce albo na swoim czole, (17) i że nikt nie może kupować ani sprzedawać, jeżeli nie ma znamienia, to jest imienia zwierzęcia lub liczby jego imienia. (18) Tu potrzebna jest mądrość. Kto ma rozum, niech obliczy liczbę zwierzęcia; jest to bowiem liczba człowieka. A liczba jego jest sześćset sześćdziesiąt sześć.