Chrześcijanie biblijni. Nie wierz tak jak autorytety świata. W Jezusa wierz!

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Latający Potwór na wokandzie

Świat Złego przystępuje do bezpradonowego ataku na każdym mozliwym polu. Tym razem chcą ośmieszyć jakąkolwiek religię poprzez rejestrację kościoła Latjącego Potwora z klusek

 

“Kult Latającego Potwora Spaghetti wymyślił fizyk z USA

Sąd zajmie się wnioskiem o rejestrację kontrowersyjnego Kościoła. Zdecyduje, czy państwo musi uznać inicjatywę, którą biegli uważają za kpinę z religii.

Rozprawa w sprawie Kościoła Latającego Potwora Spaghetti odbędzie się we wtorek przed Wojewódzkim Sądem Administracyjnym w Warszawie.

Członkowie Kościoła, którzy sami siebie nazywają pastafarianami, skierowali skargę, bo przed rokiem jego rejestracji odmówiło Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji.

– To ważne wydarzenie, bo dotyczy najszybciej rozwiązującego się związku wyznaniowego w Polsce – mówi „Rz” Andrzej Kuliński, rzecznik polskich pastafarian.

Kult czy prowokacja

 

Jednak sprawa budzi emocje, bo Kościół przypomina antyreligijną prowokację.

Pastafarianie utrzymują, że wierzą w makaronowego boga z oczami na słupkach i dwoma pulpecikami, który kieruje sprawami ludzkimi z użyciem makaronowej macki. Po śmierci ma czekać na nich raj z hostessami i wulkanem piwnym.

Latającego Potwora Spaghetti wymyślił w 2005 roku amerykański fizyk Bobby Henderson.

W USA toczyła się debata, czy oprócz teorii ewolucji szkoły powinny nauczać kreacjonistycznej teorii powstania świata, uwzględniającej udział Boga w stworzeniu. Henderson zażądał, by szkoły zaczęły również mówić o Latającym Potworze Spaghetti.

Ślubowanie 
z durszlakiem

Pomysł podchwycili ateiści na całym świecie, próbując za pomocą żartu zaprotestować przeciw ich zdaniem uprzywilejowanej pozycji osób wierzących. W styczniu w amerykańskim stanie Nowy Jork jeden z radnych złożył ślubowanie z durszlakiem na głowie. Tłumaczył, że umożliwiają mu to swobody religijne, bo jest to element rytualnego stroju pastafarian.

W ubiegłym roku pewien Czech wyrobił sobie dowód osobisty ze zdjęciem, do którego pozował z tym rodzajem garnka. W Polsce odbył się już pastafariański ślub, a członkowie wspólnoty postanowili oficjalnie ją zarejestrować.

źródło: http://www.rp.pl/artykul/18,1099868-Latajacy-Potwor-na-wokandzie.html?p=1

 

Wszystko to przybiera na sile i chrześcijanie będą w nienawiści z powodu imienia Jezus. Oni chcą doprowadzić do pokazania światu jaką “głupotą” jest wierzyć w Boga.

To jest właśnie Duch Antychrysta.

 

 

 

Updated: 8 kwietnia 2014 — 18:31

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: