Chrześcijanie biblijni. Nie wierz tak jak autorytety świata. W Jezusa wierz!

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Ukraina, Wenezuela, Bośnia – co mają wspólnego?

Tego nie zobaczycie w polsko języcznych mediach. Jednak wg mnie naiwnością byłoby myśleć, iż tylko UE, USA stoją po złej stronie.

 

 

Mało się mówi wspólnych ćwiczeniach Rosji i Białorusi w ub. roku pod kryptonimem “Zachód”.

Mało się mówi o wezwaniu polskich rezerwistów:

3,6 tys. osób może w  roku 2013 dostać powołanie na obowiązkowe szkolenia rezerwistów. Dziś wchodzi w życie rozporządzenie Rady Ministrów w tej sprawie.Przez ostatnie trzy lata na ćwiczenia wojskowe powoływani byli ochotnicy. Teraz szkolenia będą obowiązkowe.

Rozporządzenie podpisane przez premiera Donalda Tuska dotyczy byłych żołnierzy zawodowych oraz osób, które odbywały obowiązkowo zasadniczą służbę wojskową. Na szkolenia wezwani zostaną rezerwiści posiadający przydziały mobilizacyjne oraz ci, którzy takie przydziały mają otrzymać.”

http://www.wprost.pl/ar/392766/Rezerwisci-dostana-wezwania-na-obowiazkowe-szkolenie/

 

Mówi się o Putinie jako nowym Hitlerze a ko0mpletnie nic o tym, że Hitler współpracował z Watykanem:

 

http://detektywprawdy.blogspot.com/2013/01/koscio-hitler-i-jego-pochodzenie.html

Nowym Hitlerem jest UE.

Bergoglio zwany Franciszkiem stoi po jednej stronie konfliktu, czym zdziwonay jest sam prokatolicki portal Fronda.pl:

 

“Dziwne słowa Ojca Świętego. Franciszek prosi o modlitwę za Ukrainę, ale nie wymienia Rosji

Zaskakujące słowa skierował dziś do wiernych Ojciec święty Franciszek. Papież poprosił o modlitwę za Ukrainę, ale z jakiegoś powodu nie wspomniał o tym, że znajdują się w niej Rosjanie.

„Drodzy bracia i siostry jeszcze raz proszę was o modlitwę za Ukrainę, która znajduje się w bardzo niepewnej sytuacji. Gorąco pragnę, aby wszyscy, którzy tworzą ten kraj starali się przezwyciężyć nieporozumienia i razem budować przyszłość kraju. Zarazem zwracam się z usilnym apelem do wspólnoty międzynarodowej, aby wspierała wszelkie inicjatywy służące dialogowi i zgodzie” – powiedział dziś Ojciec Święty.

Z samym apelem trudno polemizować. Za Ukrainę trzeba się modlić. Problemem jest tylko zaskakujący obraz konfliktu, jaki zarysował w swoim apelu Ojciec święty. Otóż na Ukrainie, w tej chwili, nie walczą ze sobą „wszyscy tworzący ten kraj”, ale interweniuje tam obce mocarstwo. I trudno o tym nie wspomnieć. Rozumiem, że Stolica Apostolska próbuje uprawiać dyplomację, ale trudno nie uznać, że skuteczna dyplomacja wymaga zdefiniowania sytuacji. A uznanie, że na Ukrainie nie ma wojsk rosyjskich, i że spierają się tam różne strony ukraińskie jest błędną i odległą od prawdy oceną sytuacji.

http://www.fronda.pl/a/dziwne-slowa-ojca-swietego-franciszek-prosi-o-modlitwe-za-ukraine-ale-nie-wymienia-rosji,35036.html

Nie tylko Ukraina jest sterowana. Polacy także. “Polskie” media pokazują jedną stronę medalu.

Reasumując, sytuacja z Ukrainą jest jednym wielkim teatrem, wyreżyserowanym już dawno co udowodniłem. Dochodzą do tego jeszcze żydowskie Tetrady, które pojawiają sie zawsze w sytuacji wielkich konfliktów z udziałem Izraela.  Tak więc jest prawdopodobny atak Iranu na Izrael a w konsekwencji III wojna światowa. Chiny juz teraz popierają Rosję w sprawie Ukrainy. Jednak jeszcze bardziej przed tym prawdopodobny jest Wielki Ogólnoświatowy Kryzys Ekonomiczny.

Tutaj dyskutujemy o tym co się dzieje:  Wojna na Ukrainie

 

Co mogę dodać, to chyba jeszcze to, że licznik czasu bije nieubłaganie. Jezus Chrystus przybędzie niebawem. Jeśli nie zmienisz swego postępowania i nie wyznasz swych grzechów poddając się Jego woli i naśladując go, to niestety ale już jesteś przegrany.

 

“A zdumieją się mieszkańcy ziemi,
ci, których imię nie jest zapisane w księdze życia
od założenia świata
spoglądając na Bestię,
iż była i nie ma jej, a ma przybyć.”

 

Jednak i oni dostaną ostatnią szansę. Ostatni wybór: przyjęcia lub nie znaku bestii:

 

Apokalipsa Jana 13

(15) Pozwolono jej nawet tchnąć ducha w obraz Bestii, tak iż nawet przemówił obraz Bestii i sprawił, że zostaną zabici wszyscy, którzy nie oddadzą pokłonu obrazowi Bestii. (16) I sprawia, że wszyscy: mali i wielcy, bogaci i ubodzy, wolni i niewolnicy otrzymują znamię na prawej ręce albo na czole, (17) tak że nikt nie może kupić lub sprzedać, kto nie ma znamienia: imienia Bestii lub liczby jej imienia. (18) Tu jest (potrzebna) mądrość. Kto ma rozum, niech przeliczy liczbę Bestii, liczba to bowiem człowieka. A liczba jego sześćset sześćdziesiąt sześć.

Updated: 3 marca 2014 — 20:48

1 Comment

Add a Comment
  1. Ostatnio mi to bardzo zajęło głowę. W sensie myślenia patriotycznego. Zobaczyłem Marian Kowalskiego i uwierzyłem w tą walkę. Chciałem iść za nią. Moje serce się wyrywało żeby zemścić się na złym w jakikolwiek sposób. Mimo wszystko i tu będziemy musieli stanąć wbrew swym patriotycznym wartościom, bo naszą ojczyzną nie jest już dłużej polska, a raczej Ciało Chrystusa. Nie oznacza to, że w tej sytuacji mamy zrobić odwrót i czekać na rozwój wydarzeń. Jednak po przemyśleniu i skonfrontowaniu tego patriotyzmu ze Słowem Bożym znowu nie można się dać omamić i iść na kompromis z tym światem. To zwodzi nawet takich ludzi jak widzę, jak szeroko działający i dający dobry przykład odwagi pastor Chojecki z Idź pod prąd. Jednak Bóg nie jest za walką zbrojną, a ten pastor z tego co widzę tego w cale nie wyklucza, choć nie chcę go oceniać bo nie znam go osobiście. Fakty są takie, że czas tak strasznie przyspiesza, że nie ma co tylko uspokoić umysł w Panu i działać na Jego Chwałę aż do końca. Nie ma innej drogi. Jest tak wiele przeciwności, ale za każdym razem gdy odpuszczam tym przeciwnością i nie idę z nimi w bój, czuję w sercu niepokój i przegraną, która mnie oddala od możliwości stanięcia w boju prawdziwym:

    gdyż nie jest nam walka z krwią i ciałem ale ze zwierzchnościami z władzami z rządcami świata ciemności wieku tego z duchowymi niegodziwością (niegodziwościami) w niebiosach Efezjan Paweł 6

    nie dajmy się zwieść i gotujmy się do Boju jeśli ciągle nie jesteśmy gotowi, nie traćmy ducha, ale ufajmy Panu, a on nas wyprowadzi w sposób często dla nas niepojęty. Bo musimy u Niego zdobyć zaufanie, które dał nam z łaski swojej zdobyć przez Jezusa Chrystusa Pana naszego. Amen.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: