Chrześcijanie biblijni. Nie wierz tak jak autorytety świata. W Jezusa wierz!

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Inwazja UFO w kwietniu 2014

Koleżanka Ewa tłumacząca teksty i filmy na naszym forum chrześcijan znalazła taki news:

ufo

“Do przeprowadzenia tego żartu mają być wykorzystane wielorotorowe drony, które mogą zawisnąć w powietrzu. Cały projekt nosi nazwę “The Big UFO Project” i obecnie wiadomo, że odbędzie się w USA, Wielkiej Brytanii, RPA, Francji i Holandii, ale może dołączą się też inne kraje.

Autorzy pomysłu chcą aby drony zostały wyposażone w światła LED, a moment uruchomienia dronów przewidują na godzinę 20:00 lokalnego czasu. Dzięki temu ma być już wtedy wystarczająco ciemno, ale nie jest to za późno i wiele osób zobaczy dziwne światła na niebie.

Celem pomysłodawców jest przede wszystkim zrobienie ogólnoświatowego zamieszania i wywołanie swoistego klimatu “apokalipsy” w mediach. Projekt jest jednak publicznie omawiany, więc trudno zrozumieć gdzie w tym wszystkim jest element zaskoczenia. Być może ten dziwny “The Big UFO Project” ma jednak inne cele, które nie są teraz dla nas oczywiste.”

 

 

————————————

Jest to dla nas chrześcijan cenna Informacja. Ma kolosalne znaczenie. Wg mnie Sataniści doskonale znają termin porwania kościoła Boga w przybliżeniu do miesiąca lub roku. Kwestią ufo chcą uwiarygodnić porwanie.  Wielu pastorów i pisarzy zastanawia się do dzisiaj, jak rządy uwiarygodnią porwanie w oczach całego świata. Czytam właśnie serię Lef Behind i w  “Dniu Zagłady” wszyscy zastanawiają się jak to się stało, że zostały porwane miliony osób. Tylko skąpa część ludzi wierzy w porwanie dokonane przez Boga.

Przypominam także że coś jest na rzeczy ponieważ Samsung reklamuje mistrzostwa w piłce nożnej w otoczce UFO i kosmitów:

http://forum-chrzescijan.pl/index.php/forum/newsy-ze-swiata/40-intrygujaco-szokujacy-napis-znak-i-goscie?limitstart=0

Eminem reklamuje trase koncertową pt Porwanie:

 

http://czasy-ostateczne.pl/eminem-reklamuje-trase-pod-tytulem-rapture-2014/

 

W tym roku także ma wyjść kilka filmów probiblijnych, kiedy przez ostatnie dekady nie było poza pasją niemal wcale.

 

Ostatnio natrafiłem na cytat apokalipsy, którego nikt jeszcze nie brał pod uwagę pisząc o porwaniu:

 

A zdumieją się mieszkańcy ziemi,
ci, których imię nie jest zapisane w księdze życia
od założenia świata
spoglądając na Bestię,
iż była i nie ma jej, a ma przybyć.

 

Pisałem o tym jak wiecie wczoraj. Powtórzę się:

zdumieją się mieszkańcy ziemi”. Jacy, którzy?

„ci, których imię nie jest zapisane w księdze życia
od założenia świata”
Tak więc cała reszta będzie porwana.
Rządy świata mają wytłumaczyć całej reszcie, że powodem tego porwania byli goście z kosmosu.
Ludzie nie zainteresowani Bogiem, kupią to jak świeże bułeczki. Ostatnio  miałem nie przyjemność współpracowania z pewnymi osobami. Straciłem sporo nerwów ledwo powstrzymując wybuch złości. Oni za to mimo, że zawinili, czuli się jeszcze pokrzywdzeni. W sytuacji porwania, jeśli znikną tacy ludzie jak ja i Wy Szanowni Czytelnicy, cała reszta będzie się niezmiernie cieszyć z naszego odejścia myśląc: dobrze mu tak, zasłużył sobie na to. W ten sposób świetnie usprawiedliwią swe wszystkie dotychczasowe złe czyny.
Część z Was czytająca to, może pomyśleć skąd jestem taki pewien, że mnie właśnie Bóg porwie? nie jestem pewien, ale tak zakładam. Dlaczego? ponieważ porwanymi, nie będą owi święci 144 tysiące. Czy jest ktoś z Was kto nigdy nie skłamał? to jest domena 144 tysięcy.
Dodatkowo:
Słynne 144 tysiące, to osoby nie spotykanie czyste. Będą one miały za zadanie ewangelizować podczas Wielkiego Ucisku. Czy większość moich czytelników zna na tyle Biblię żeby ewangelizować? nie. Porwanymi będą takie osoby jak ja czy TY. Powiedzmy: wierzący nie zbyt doskonali. Idący śladami Jezusa Chrystusa, ale  nie bez grzechu. Prześladowani przez Zło już teraz na tym świecie, prześladowani przez ludzi i demony  za PRAWDĘ! za to że teraz czują się wyalienowani, odtrąceni, za przyznanie się do wiary w Chrystusa. W innych częściach tego świata bici.

 

 

Do obecnych wydarzeń dochodzi jeszcze szumna tetrada. Nie wiem czy jest ona znakiem od Boga czy nie. Na pewno jest to rzadko spotykane zjawisko. Ma się pojawić … 15 kwietnia 2014. Jednak jeśli jest od Boga to interpretacja jest oczywista. Jeśli nie jest też jest oczywiste, że szatan coś knuje, Tak czy owak jest to jakiś znak.

Jest wielce prawdopodobne zaaranżowanie sztucznego antychrysta, sztucznego porwania. Szatan drży jak bandyta ścigany przez policję. To jego ostatnie chwile.

 

Kochani moi.

Wiem, że Wasz płomień wiary w rychłe nadejście Pana Jezusa Chrystusa przygasł po braku spektakularnych wydarzeń z ISON. Nie jest to tak do końca, że nic się nie dzieje. Ilość sinkholi wzrosła;

http://czasy-ostateczne.pl/15-sinkholi-w-ciagu-24h/

Liczba fireballi również.

 

Jezus Chrystus nadchodzi. Nie wiem kiedy i byłoby pychą i oszustwem gdybym napisał dokładną datę. Nikt nie zna dnia ani godziny, ale ucząc się od listka figowego wiemy kiedy nadchodzi wiosna.

 

Czyńmy dobrze, módlmy się, nie dajmy się złemu! 

Prośmy o wybaczenie naszych grzechów.

 

Updated: 28 lutego 2014 — 17:24

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: