Chrześcijanie biblijni. Nie wierz tak jak autorytety świata. W Jezusa wierz!

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Biblijna bestia to Islam

Filmik w zasadzie potwierdzający moja hipotezę co do identyfikacji biblijnej bestii. Przetłumaczył go i znalazł Maryd. Warto obejrzeć:

islam

18 komentarzy

Add a Comment
 1. Islam tym bilbijnym bestiem???…… a nie judaizm????….cos mi tu smierci sledziem?!….

  1. no właśnie Judaizm ma być zrobiony w konia. Przecież ewidentnie widać jak świat nagle zaczął się odwracac od Judaizmu. Obama nie wysłał wojsko do Syrii. Pokryje sie to z planem III wojen sw Alberta Pika: http://drogadonieba.pl/index.php/illuminati/27-plan-iii-wojen-swiatowych-alberta-pikea

  2. niech spoczywa w pokoju język polski (*)

 2. nie gdybam co będzie tą apokaliptyczną bestią, ale jedno mnie zastanawia, dlaczego w filmach tego rodzaju dodatkowo pojawia sie ta “ciężka” muzyka.
  zanim filmik obejrze , juz czuję niepokój.

  1. Wylaczylam muzyke mimo to nie odwaze sie obejrzec ponownie nim slonce wzejdzie..

 3. Powiem tak, czytałem mnóstwo interpretacji owej bestii, wiele nawet zdawało by sie trafnych , ale zawsze w każdej jednej coś nie pasowało jeśli chodzi o całość Apokalipsy i ks Daniela.
  Az w końcu trafiłem.
  Biblijna bestia nie będzie to żaden judaizm ani islam. Będzie nią nowe superpaństwo – swego rodzaju wskrzeszone Cesarstwo Rzymskie w nowej formie – przeczytajcie sobie “Imperia czasów końca” – tam wszystko jest opisane, mega logiczne, trzyma się “kupy” i ma idealne potwierdzenie oraz pokrywa się dosłownie niemal literalnie w tym co napisano w Apokalipsie i w proroctwach Daniela.

  1. też to czytałem i rzeczywiście to jest to na 99%,
   A co do filmiku. Jak islam może byc apokaliptyczną bestią skoro w chwili gdy Jan dostał objawienie , cytuje:

   “A Bestia, która była i nie ma jej, i ona jest ósmym, a jest spośród siedmiu i zdąża na zagładę.” (Apokalipsa 17:8-11, BT)

   Czyli bestia juz raz była i powróci a Islam przecież powstał w VI w n.e

   Poza tym cały świat ma byc w podziwie dla bestii a watpie aby takowy wystapil w stosunku do Islamu 🙂

 4. Yukon Ranger Antrapis voice

  Wygląda na to że opinii publicznej zależy na tym, aby to owy islam był bestią, a ich Mahdi Antychrystem. Więc coś tu jest nie tak, jak wiadomo okultyści będą dopasowywać Biblijne proroctwa, do wydarzeń, które wykreują. Więc Islam jako bestia to część zwiedzenia, widocznie nawet taki cel miał 9/11, czyli rozpoczęcie oficjalnej wojny z Islamem. Nie trudno sobie wyobrazić, że przychodzi wykreowany “Mesjasz” i zabija Antychrysta. Oni chcą to zrobić tak idealnie, że o ile to możliwe “zwiodą i wybranych”.

  Kiedyś tak teoretycznie dzisiaj już nie za bardzo, myślałem że owa Bestia, która była i jej nie ma i będzie, na dodatek wychodząca z otchłani, to mityczna III Rzesza, bo w Biblii Otchłań, to konkretne miejsce – podziemia Ziemi, Agharta. Wychądzca bestia zaskoczy ludzi, bo nikt by się jej nie spodziewał, ale nie uwzględniłem że proroctwo, odnosi się do czasów Jana, a nie naszych, to trudne do zrozumienia.

  Wydaje mi się że Islam ma do odegrania rolę Antychrysta i Bestii. A ktoś inny rolę Mesjasza.

  Zauważcie ciekawą zbieżność, że ostatnimi tygodniami, przeniosła się informacja, jakoby rebelianci, na terenie Syrii, Iraku i Jordanii, chcą stworzyć nowe państwo – kalifat, taki suwerreny terrosrystyczny kraj. Podobno zajęli dwa irackie miasta –

  http://wiadomosci.wp.pl/kat,1020223,title,Irak-bedzie-bitwa-o-Faludze-miasto-opanowaly-bojowki,wid,16307104,wiadomosc.html?ticaid=112294&_ticrsn=3

  1. Tak, czy inaczej, zostawmy na krotka chwile wszystkie spekulacje na temat Bestii. Trzeba sobie jasno powiedziec: Tym “ludziom” zza kutryny, ktorzy poruszaja wszystkimi sznurkami” (SYJONIZM?), zalezy przede wszystkim na tym, aby skonfliktowac wyznawcow glownych religii (chrzescijanstwa, islamu i judaizmu) i doprowadzic swiat do globalnej wojny wlasnie na tle religijnym. Naszym wrogiem bedzie za chwile nasz sasiad innego wyznania. Dlatego tak szeroko otworzono drzwi dla swiata islamu we wspolczesnej Europie ( niejednokrotnie wrecz faworyzujac jego prawa w “naszym” swiecie), dlatego tez ujawnia sie i eskaluje postawe antysemityzmu, abysmy rowniez nienawidzili Zydow.
   NWO i Bestia czyli Waz Starodawny sa ponad wszystkimi religiami.
   To, czego mamy sie kurczowo trzymac, to faktu, ze cuda, ktore sie pojawia (to wielkie show na niebie), beda towarzyszyc Bestii. Z cala pewnoscia!!! Dlatego zadnego klekania, placzu i uwielbienia z naszej strony i opieczetowywania sie “boska” pieczecia na czole.
   Pamietajmy – Pan Jezus powiedzial, ze przyjdzie NIEPOSTRZEZENIE
   B.S

 5. jeśli PLan III wojen światowych nie jest fikcją, to faktycznie Islam będzie tylko narzędziem.

  Yukon napisał:

  “Wygląda na to że opinii publicznej zależy na tym, aby to owy islam był bestią, a ich Mahdi Antychrystem”

  Problem w tym, że Sunici również mają fałszywego antychrysta w swych proroctwach po czym ma przyjść Jezus. Tak więc prawdziwy antychryst może być drugi.

  Czy III rzesza może być bestią? Bestia ma być ujeżdżana przez Nierządnicę, co do której większość z nas się zgadza, iż jest nią KRK. Jak więc watykan ujeżdża III rzesze?

  Nie upieram się przy żadnej opcji, ale logika mówi swoje.

 6. “Czy III rzesza może być bestią? Bestia ma być ujeżdżana przez Nierządnicę, co do której większość z nas się zgadza, iż jest nią KRK. Jak więc watykan ujeżdża III rzesze?”

  Niekoniecznie, III Rzesza tylko raczej
  nowe UE , w której prym coraz większy wiodą nie kto inny jak Niemcy. A wg ciebie kto pociąga sznurki w UE [ współtworzył i “ujeżdzał” Bestię] jak nie Watykan – jest o tym wiele na internecie. Będzie to niejako odnowione Cesarstwo Rzymskie [ traktat założycielki UE to przecież Traktat Rzymski]

  I tu by się zgadzało
  więc:
  “Bestia, którą widziałeś, była i nie ma jej, ma wyjść z Czeluści [ potomkowie III, i zdąża na zagładę. A zdumieją się mieszkańcy ziemi, ci, których imię nie jest zapisane w księdze życia od założenia świata – spoglądając na Bestię, iż była i nie ma jej, a ma przybyć. Tu trzeba zrozumienia, o mający mądrość! Siedem głów to jest siedem gór tam, gdzie siedzi na nich Niewiasta[wiadomo ze na 7górach jest Rzym] . I siedmiu jest królów: pięciu upadło [Egipt, Asyrię, Babilon, Medo-Persja i grecko-macedońskie państwo Aleksandra Wielkiego], jeden istnieje [w chwili pisania apokalipsy to Cesarstwo Rzymskie istniało] , inny jeszcze nie przyszedł, a kiedy przyjdzie, ma na krótko pozostać” [III Rzesza – kilkanaście lat panowała]

  Co łączy te mocarstwa?? Każda z tych potęg jest blisko związana z historią Izraela i każda z nich w pewnym momencie swej historii stała się aparatem ucisku, okrutnych prześladowań i eksterminacji wymierzonych przeciwko potomstwu Abrahama [Zydzi i Chrześcijanie] To właśnie dla tej przyczyny Bóg określa te imperia mianem “bestii”, gdyż oprócz praktykowanego przez nie bałwochwalstwa stały się one w rękach szatana narzędziem walki z wybrańcami Boga.
  Oprócz tego te mocarstwa następowały po sobie:
  Egipt został pokonany przez Asyryjczyków, którzy zdobyli Teby w 667 roku przed Chrystusem. Asyria została pokonana przez Babilończyków, którzy zdobyli Niniwę w 612 roku p.n.e. Babilon został pokonany przez Persów, którzy zdobyli Babilon w 539 p.n.e. Persowie zostali pokonani przez Greków, którzy zdobyli Suzę i Persepolis ok 329 p.n.e. Grecy zostali pokonani przez Rzymian, którzy zdobyli Korynt w 146 p.n.e., Ateny w 86 p.n.e. i Aleksandrię w 31 p.n.e. Każda z owych sześciu głów “bestii” niejako przejmowała władzę od poprzedniej. A kto pokonał Rzym? Plemiona germańskie ,a konkretnie Herulowie w roku 476.

  A Bestia, która była i nie ma jej, i ona jest ósmym, a jest spośród siedmiu i zdąża na zagładę.” (Apokalipsa 17:8-11, Biblia Tysiąclecia)

  Czyli 8 bestia musiała już kiedyś zaistnieć i raczej nie wydaje się by Babilon Asyria Persja Egipt czy Grecja. Więc zostaje lub III Rzesza lub Cesarstwo Rzymskie – a może coś pośrodku [ spośród] czyli UE z ks Wiliamem i jego potomkiem???

 7. Rzeczywiscie… Mysla przewodnia i rdzeniem tych wszystkich wielkich mocarstw, ktore istnialy (i istnieja) na ziemi i ktore “budowaly” nasza cywilizacje jest niepohamowana wrecz zadza wladzy ich przywodcow oraz BESTIALSTWO.
  Zgadzam sie, ze Unia Europejska jest takze kontynuacja tej “chorej na wladze” mysli, tworem samego szatana. Wszystkie wymienione tu cywilizacje sa apoteoza smierci i zniszczenia. Wszystkie systemy – ” izmy ” jak nazizm, faszyzm, komunizm, syjonizm to tylko rozne odmiany tej zbrodniczej ideologii.

  Sprobujmy wiec podsumowac; mamy siedem “glow bestii” rozpracowanych. Jedna tylko moja uwaga – siodma glowa – nazizm i III Rzesza wciaz zyja przyczajone w … podziemiach egipskiej piramidy w Gizie. A wiec siodma glowa, wzorem rozumowania
  voytka, powinna nas zaprowadzic do osmej.
  Zgodnie zreszta z Apokalipsa, ze osma ma wyjsc z Czelusci..
  Moze juz wiec czas przewietrzyc troche te pomieszczenia, juz dawno odkryte, a wciaz takie tajemne?
  B.S

 8. “Sprobujmy wiec podsumowac; mamy siedem „glow bestii” rozpracowanych. Jedna tylko moja uwaga – siodma glowa – nazizm i III Rzesza wciaz zyja przyczajone w … podziemiach egipskiej piramidy w Gizie. A wiec siodma glowa, wzorem rozumowania
  voytka, powinna nas zaprowadzic do osmej.
  Zgodnie zreszta z Apokalipsa, ze osma ma wyjsc z Czelusci..
  Moze juz wiec czas przewietrzyc troche te pomieszczenia, juz dawno odkryte, a wciaz takie tajemne?”

  tez na poczatku myslalem o odrodzonej III rzeszy [Gizza, Agharta] tylko że właśnie owo “ujeżdzanie” bestii przez Nierzadnicę [ KRK] by sie nie zgadzały gdyby chodziło o III Rzesze a idealnie pasuje jeśli chodzi o UE [skądinąd kontynuacje idei III Rzeszy czyli zjednoczenia Europy pod “panowaniem” Niemiec]

 9. chociaz z 2 strony jesli III Rzesza jako “Głowa Bestii śmiertelnie zraniona, która będzie uleczona” odrodzi sie w jakiejś formie nowej to byc może dopiero wtedy KRK a bardziej Watykan bedzie ją “ujeżdzał” przez jakis czas .

  Tak czy siak bardzo prawdopodobnym jst to iż albo nowa III Rzesza albo jej “spuścizna ideowa” czyli UE będzie bestią która wyda Antychrysta.
  Tym bardziej iż do tej pory była to największa, działająca na największą skalę zbrodnicza organizacja służąca bezpośrednio hordzie ciemności i będąca jej częścią tu na ziemi … [kiedyś fizyczną eksterminacją – dziś raczej siejąca ideowo-moralną zgniliznę]

  1. Antychryst ma być wg Biblii z Azji

   1. gdzie tak pisze w biblii??

    1. Wiewiórka Małgosia

     Mieczysław Antychryst był z Wrocławia. Wg Biblii.oczywiście

 10. Mysle, ze jestesmy bardzo blisko rozwiazania zagadki.

  Pana rozumowanie bylo swietne: kontynuacja “zgliszcz i popiolow” poprzez kolejne imperia i kolejnych wladcow. I zobaczmy co sie dzieje. Po upadku Cesarstwa Rzymskiego w sposob niejawny przejmuje jego funkcje KRK zblizajac sie do Bestii. A potem (X w) wyrasta Swiete Cesarstwo Rzymskie czyli tzw. Stara Rzesza lub I Rzesza (X-XIXw) – odsylam do wikipedii, potem mamy Cesarstwo Niemieckie – II Rzesza, Republike Weimarska, potem III Rzesza, i niestety zla wiadomosc, odradzajaca sie IV Rzesze. Juz w tej chwili jest nieoficjalnym hegemonem w UE i narzuca niesprawiedliwe traktaty dla panstw czlonkowskich, ktore jednoczesnie nie stosuja sie do niej (nie jestem ekspertem, niech sie wypowie ktos, kto sie na tym zna). W kazdym razie to “parcie do przodu” absolutnie do nich pasuje – nie myslmy sobie, ze skapitulowali. Byc moze za jakis czas wystapia w ogole z UE, z silniejszym gospodarczo panstwem i pozycja w stosunku do innych panstw czlonkowskich. I tak bez zadnego strzalu i zadnej walki znow podporzadkuja sobie Europe.

  Czyli wracajac do naszej Bestii: zwierze ma siedem glow (powiedzmy, ze je trafnie nazwalismy) i jest tworem jednorodnym pod wzgledem “charakteru”, ale roznorodnym jesli chodzi o kolejne formy (przejawy) tego charakteru (kolejni wladcy i kolejne imperia). Jako TAKIE stanowi calosc. Jest tym osmym (to nie osma glowa, ale juz kompletne zwierze z owych siedmiu), ktore…… dla naszej pociechy – zmierza juz na zatracenie.

  I wracajac do nazizmu i III Rzeszy. Ten nazwany przeze mnie “przyczajony nazizm” (od czasu II wojny swiatowej do teraz) gdzies musial egzystowac zanim nie zaczal odradzac sie w Unii.
  Pamietajmy o tym, ze to jest ciaglosc tej samej mysli ( szatanskich planow przejecia wladzy nad swiatem), ktora jest przekazywana dalej wszystkim, ktorzy chca jej sluchac. Ta mysli nie umiera i ciagle sie odradza (manifestuje w swiecie).

  A dlaczego podziemia Egiptu? Sprobuje sie do tego przymierzyc pozniej
  Na marginesie, nie wydaje mi sie, aby Piramida Cheopsa byla Agharta (o ile istnieje). Agharta jest kraina dobra, a my mowimy przeciez o “hipotetycznej kryjowce diabla”
  B.S

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: